#136Daniel Winkelmans“Vlaeykensgang te Antwerpen”, een ets op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 481/950.
Vintage bureaustoel in verchroomd metaal en oranje skai.
#156De kathedraal van Antwerpen. Herdruk van de originele etsplaat.
#39Gesculpteerd houten decoratievoorwerp. Florale thematiek.
Carved wooden decorative object. Floral theme.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 28 cmEstimate: € 15 / 20 -
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#127Ingelijste kunstdruk met kermistafereel. Genummerd 120/250. Naar Albert Buikema.
#204Set van twee vierdelige haardschermen.
#27Een paar verzilverde kandelaars.
A pair of silver-plated candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#45Een antieke houten textielstempel, vermoedelijk Indonesisch.
#38Vintage cocktailshaker, kogelvormig.
Vintage cocktail shaker, spherical.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
Covered vase in Chinese porcelain. Decorated in blue/red with gold accents.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 30 / 50