#136‘Kraanvogels starend in de verte’, op zijde geschilderd met een vergulde faux-bamboo kader. Vochtschade in de hoek, niet de tekening.
#163Y. Hiero“Gevarieerd Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#65“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#66Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#13Inn Decleer“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#116Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#6Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
"Flower Vase". Oil paint. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Stoelstraatje Antwerpen” Ets, genummerd 79/100. Buiten de plaat gesigneerd.
#52“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Brussels". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#113Jan Rudolf“Drie personages”. Litho. Gesigneerd en genummerd 129/129 buiten de plaat.
#145“Hoevezicht.”. Een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd. Achteraan gedateerd 1948.
#159Een verweerde spiegel in vergulde kader.
A weathered mirror in a gilded frame.No longer availableOnline onlyDim. h 63 x b 39 cmEstimate: € 20 / 30