Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
Pelle (Maurice Pelgrims)

“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.

“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.
Online only
Dim. h: 55 cm
SKU: 0102210023.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #23
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #155

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en matière d’art.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #25

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #144

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.

    Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een paar houten kandelaars, gedragen door engelen.

    Une paire de chandeliers en bois portés par des anges.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8

    “Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.

    ”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #65

    Een gebeeldhouwd houten muurreliëf in de vorm van een strijdwagen met vierspan. Kleine beschadiging.

    Un relief mural en bois sculpté en forme de char à quatre chevaux. Dommages mineurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 114 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #26

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #64

    “Dansend koppel”. Een gebeeldhouwd houten bas-reliëf.

    Couple dansant . Un bas-relief en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 92 x 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #35

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een kleine houten wandconsole met engelenkop.

    Une petite console murale en bois avec une tête d'ange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #74

    Een houten schouwklok met uurwerk achter glas en geflankeerd met spiegeltjes.

    Une horloge de cheminée en bois avec une horloge derrière une vitre et flanquée de miroirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #167

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24

    Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.

    Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #130

    Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.

    Un bouledogue assis en plastique multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #109

    Een Chinees borduurwerk met een pauw.

    Une broderie chinoise avec un paon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 102 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    “Pop”. Een lithografie. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 207/500 buiten de plaat.

    Marionnette . Une lithographie. Signée, datée ‘75 et numérotée 207/500 illisiblement hors planche
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #145

    Een koekoeksklok van gesculpteerd hout. Te herstellen.

    Pendule à coucou en bois sculpté. Peut être restaurée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    Een lot van drie tegels van Spaans aardewerk met meerkleurige decors van personages.

    Un lot de trois carreaux de faïence espagnole avec des décorations multicolores de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #116
    K. Librowicz

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #217

    Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.

    Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    T. Sebelin

    “Dame met bloemenmand”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Gesigneerd.

    Dame au panier de fleurs . Une statue de faïence multicolore. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #81

    “Classicistische voorstelling”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Représentation classiciste . Huile sur toile. Signé indistinctement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90
    Estimate: € 80 / 100
  • #235
    Michelle Wiser

    “Provençaals landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage Provençal”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #102

    “Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Intérieur . Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #106

    Een opgehoogde reproductie in houten kader met rood fluweel.

    Une reproduction en relief dans un cadre en bois avec du velours rouge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 83 x 74 cm (kader)
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More