Similar lots by type
-
#557Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#487Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#481Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 420 / 440 -
#490Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#580Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#532Een designlamp van geborsteld staal en glas met vijftien lampjes.
Une lampe design à 15 lampes en acier brossé et verre.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100 / 140 -
#500Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#535Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#541Een cilindrische paraplubak van Japans porselein met een blauw-wit decor van concubines in een tuin. Tijdperk Meiji, omstreeks 1900.
Un porte-parapluie cylindrique en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc de concubines dans un jardin. Epoque Meiji, vers 1900.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 85 / 100 -
#497Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van scènes aan de Keizerlijke hofhouding in cartouches, omgeven door bloesems, perziken en vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore représentant des scènes de la cour impériale dans des cartouches, entourés de fleurs, de pêchers et d'oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#694Een vintage chromen luchtertje, model Sputnik, met zes lichtpunten.
Un lustre vintage en chrome, modèle Spoutnik, avec six points lumineux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#700Een vijfhoekige messingen hallantaarntje met glas.
Une lanterne pentagonale en laiton avec verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#570Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#554Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50 / 70 -
#502Twee paar rechthoekige porseleinen menuhouders, twee met een naïeve voorstelling van een pannenkoekenbakker, de twee andere met een bloemenguirlande . Omstreeks 1900.
Deux paires de porte-menus rectangulaires en porcelaine, deux avec une représentation naïve d'un boulanger de crêpes, les deux autres avec une guirlande florale. Vers 1900.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#450Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#520Een verguld bronzen luchter met drie lichtarmen, eindigend in bloemvormige kapjes, drie opstaande lichtpunten met vlamvormige kapjes en met een centrale coupe.
Lustre en bronze doré à trois bras de lumière, terminés par des abat-jour en forme de fleur, trois points lumineux verticaux à abat-jour en forme de flamme et à coupe centrale.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#473Een paar grote schotels van Imari-porselein met decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Une paire de grands plats en porcelaine Imari à décor de fleurs et de paysages. Marqué en bas. Epoque Meiji.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 250 -
#564Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#483Een grote balustervaas van Chinees porselein met famille-rosedecor van diverse personages aan de keizerlijke hofhouding in cartouches op achtergrond van bloemen en dieren op zwarte fond. Met hardhouten sokkel.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de la famille rose de divers personnages de la cour impériale dans des cartouches sur fond de fleurs et d'animaux sur fond noir. Avec socle en bois dur.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#494Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#547Sitzendorf“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#267“Jezus sterft aan het kruis”. De twaalfde kruiswegstatie van gepolychromeerd plaaster. Enkele beschadigingen bovenaan.
Jésus meurt sur la croix. La douzième station de la croix en plâtre polychrome. Quelques dégâts au sommet.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#184“Broer en zus, spelend in een interieur”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Léon Delderenne (1864 - 1921).
Frère et soeur jouant dans un intérieur. Huile sur toile. Attribuée à Léon Delderenne (1864 - 1921) au dos.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#551Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Vase tulipe en trois parties en porcelaine blanche monochrome d'après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 85 / 95 -
#638Een opaalglazen olielamp met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre opale avec un décor peint à la main.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#430Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#357Een Engelse ‘Scrap ledger” met fragmenten uit “The Graphic” & “The Illustrated Londen News”.
Un livre de découpures anglais avec des extraits de The Graphic et The Illustrated London News.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#53Een paar vaasjes van verguld Brussels porselein met handgeschilderde meerkleurige decors. Eén met schilfer aan de hoek van de basis.
Paire de vases en porcelaine de Bruxelles dorés à décors multicolores peints à la main. L'un avec éclat au coin de la base.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#75Een paar witgouden bloemvormige oorbellen, model Chanel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc en forme de fleur, modèle Chanel serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 900 / 1000 -
#237Een paar knobbelvazen van Delfts aardewerk met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt ‘APK’.
Une paire de vases à boutons en poterie de Delft à décor multicolore. Marqué 'APK' en bas.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#268Een uitgestoken rond wandreliëf met Heiligenvoorstelling.
Un relief mural circulaire sculpté représentant des saints.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.
Un vase en verre vert italien fait à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 200 x 150 cmEstimate: € 50 / 80


