Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.
Online only
Dim. h: 29 cm
SKU: 2504220191.
Category: Porselein.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #191
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #12

    Een recente vaas in Chinees porselein.

    Un vase récent en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #74

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #46

    Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.

    Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #262

    Een paar kleine cloisonné balustervaasjes met bloemendecors.

    Paire de petits vases balustres cloisonnés à décors floraux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #213

    Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.

    Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #87
    Goldimari

    Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig porselein met Imari-decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine multicolore à décor Imari. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #45
    Woldershof, Bavaria

    Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.

    Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #279

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #17

    Een theepotje en suikerpotje van Cantonporselein. Omstreeks 1900.

    Théière et sucrier en porcelaine de Canton. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #182

    Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #39
    Delft

    Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.

    Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #219

    Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.

    Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #5

    Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.

    Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98
    King’s, Capodimonte

    “Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.

    Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #9

    Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.

    Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 65
  • #67

    Een lot Chinees porselein, bestaande uit drie verschillende recente vazen, een schotel met deksel en een bord naar Wan Li voorbeeld.

    Lot de porcelaine de Chine, composé de trois vases récents différents, d'une soucoupe avec couvercle et d'une assiette à l'exemple de Wan Li.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #259

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4& cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #65

    Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.

    Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #293

    Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een koppel, een koets en een Madonna met kind.

    Lot en porcelaine et biscuit, composé d'un couple, d'un carrosse et d'une Vierge à l'enfant.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 33 cm
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #288

    Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.

    Une paire de firebucks en fonte en forme de sphinx.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223
    Edward Van Mieghem
    Period: 1915 - 2006

    “Binnenkoer Veltwijck”. Een ets. gesigneerd en gedateerd 30/50.

    "Cour Veltwijck". Une gravure. Signeé et datée 30/50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8,5 x 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #31

    “Lucas 14:33”. Een reproductie.

    « Luc 14:33 ». Une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #89
    Verbraeken

    “Contour van een leeuwin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Contour d'une lionne". Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 cm x 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #48

    Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.

    Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #44

    “Vrouwelijk naakt”. Een geglazuurd aardewerken beeldje. Jaren ‘30. Haarscheur in het glazuur in het been.

    "Nu féminin". Figurine en terre vernissée. Les années 30. Cheveu dans l'émail de la jambe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Een maquette van een vissersboot.

    Un modèle de bateau de pêche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #222

    Een lot van vijftien verschillende fantasiehalssnoeren en één paar bijpassende oorbellen.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents et une paire de boucles d'oreilles assorties.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #114

    Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.

    Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 & 28 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #56

    “Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.

    « Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #167

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More