Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.

Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.
Online only
Dim. h: 29 cm
SKU: 2305220191.
Category: Porselein.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #191
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169
    Capodimonte

    Een Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.

    Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #35

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig famille-rosedecor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de la famille rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #174
    Capodimonte

    “Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.

    "Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #250

    Een balustervaas van Chinees porselein met meerkleurig Japans decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor japonisant multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    Capodimonte

    “Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #176
    Lo Scricciolo, Italy

    “De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.

    "Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #13
    Sitzendorf

    “Napoleon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes”. Een meerkleuirg porseleinen groep. Handje los en beschadigd. Gemerkt.

    Napoléon Bonaparte 1er Consul au passage des Alpes. Un groupe en porcelaine multicolore. Main détachée et abîmée. marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #101

    Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #68

    Een lot Chinees porseleinen kopjes, schoteltjes en vaasjes.

    Lot de tasses, soucoupes et vases en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #23
    Boch La Louvière

    Een aardewerken melkkannetje en een suikerpotje. Onderaan gemerkt. We voegen er een theepotje met een Immortelle-de-Saxedecor aan toe.

    Un pot à lait en faïence et un sucrier. Marqués en bas. On y ajoute une théière au décor d'Immortelle-de-Saxe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #74

    Een paar vaasjes van Imariporselein.

    Une paire de vases en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279

    Een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein met landschapsdecors in cartouches, omringd door diverse bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un vase avec couvercle en porcelaine de Chine multicolore et dorée à décor de paysages en cartouches, entouré de diverses fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #36

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'oiseaux. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #213

    Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.

    Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #27

    Een lot van vier antieke Chinees porseleinen bordjes met Imaridecors. Zware beschadigingen. XVIIIe eeuw.

    Lot de quatre assiettes anciennes en porcelaine de Chine à décors Imari. De gros dégâts. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #121

    Een lot porselein bestaande uit een vaasje gedecoreerd met vogels, een schoteltje met groene vogels en planten in het decor en een meerkleurig juwelenpotje.

    Lot de porcelaine composé d'un vase à décor d'oiseaux, d'une soucoupe à décor d'oiseaux verts et végétaux et d'un pot à bijoux multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4,5 - 13 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #22

    Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.

    Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm; Ø: 14 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #287

    Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
  • #46
    Kaiser w. Germany

    Een dekselvaas en een schotel van porselein met Japans decor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Un vase avec couvercle et une soucoupe en porcelaine à décor japonais. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm Ø 31,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #173
    Capodimonte

    “Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    "Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #264
    Willy Vandersteen

    “Suske en Wiske”. 37 albums uit de gekleurde rode reeks. Tussen album 136 (De Bokkerijders, 1980) en album 181 (De Perenprins, 1980). Ed. Standaard UItgeverij. Goede staat, lichte slijtage aan enkele.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #59

    “Blokhut in berglandschap”. Olieverf op doek. Enige verfschade.

    « Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #102

    “Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 cm x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #182
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #17

    Een klein dekselvaasje en een theepotje van cloisonné op koper.

    Un petit vase à couvercle et une théière en cuivre cloisonné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #226
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd Lier, 1971.

    “Intérieur de l'église”. Huile sur toile. Signée et datée Lier, 1971 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #122

    Een antiek lederen aktetas.

    Mallette ancienne en cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #97

    Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.

    Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More