#637Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 38 & 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368Een bloeiende struik van pietra dura in bloempotje.
#556Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
#534Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un vase en porcelaine de Chine, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 4000 -
#173“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
#347Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.
#339René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Huis in landschap”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
“Maison dans un paysage”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#142Jos Martin“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.
Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 45 / 65 -
#69523 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
23 pièces différentes en argent de différentes qualités. Belgique.No longer availableDim. ca 400 g brut.Estimate: € 100 / 130