#330
Twee 18 K witgouden ringen waarvan één zonder steen en één met fantasiestenen.
Deux anneaux en or blanc 18 carats, l'un sans pierre et l'autre avec des pierres fantaisie.No longer availableDim. 8,54 gEstimate: € 100/150 -
#411
Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#373Michelin
Een promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.
#444Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 25 cmEstimate: € 50/60 -
#41
Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.
Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 45/65 -
#578
Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.
#353
Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#483
“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme mangeant . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 60/100 -
#555
Twee paar oorbellen van geel goud 18 K. Knijpers met bladmotief.
#258Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#86
Een eikenhouten kofferbank met gebeeldhouwde panelen en asymmetrisch opengewerkte rug. Vroeg XIXe eeuw.
Banc-coffre en chêne à panneaux sculptés et fond ajouré asymétrique. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 110 x 111 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#24
“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
Personnages dans un paysage . Reproduction sur toile d'après Van Goyen.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 20/40