Similar lots by type
-
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#205
“Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/40 -
#125Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40/60 -
#193
Een klein balustervaasje van Nankin-aardewerk. Reparatie aan de rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#145Tharaud, Limoges, France
Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.
Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#113
Een Taiwanees vaasje met decor van vogels en bloemen, imitatie van rode lak op vergulde achtergrond.
Vase taïwanais à décor d'oiseaux et de fleurs, imitation de laque rouge sur fond doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 10/15 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#80
Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#152
Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20/25 -
#169
Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#217
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 21,5 cmEstimate: € 15/25 -
#115
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#118
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#174
Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. Ø: 22 cmEstimate: € 15/29 -
#167
Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#140
Een zeshoekig vaasje van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor.
Un vase hexagonal en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#109
Een kleine vaas van Nankin-aardewerk. Hals bijgewerkt. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25/30 -
#65
Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11, 19 & 15 cmEstimate: € 25/30 -
#234
Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Estimate: € 15/20 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#200
Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 43 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#252
Een paar handgemaakte traditionele Javaanse Wajang theaterpoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#209
Een porseleinen zalfpot met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#265Myott, Staffordhire, England
Twee platte en een diep bord, versierd met meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/15 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#149
Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25/35 -
#37
Een vierarmige kandelaar van messing en onyx.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25 -
#75
Twee oude boeken: - “Larousse Classique Illustré”. Claude Augé. Ed. Librairie Larousse. 12e editie, Paris, 1914.- “Les Communes Belges”. Ed. Sambréé. 2e editie, 1922.
Deux livres anciens : - « Larousse Classique Illustré ». Claude Augé. Éd. Librairie Larousse. 12e édition, Paris, 1914. - « Les Communes Belges ». Éd. Sambree. 2e édition, 1922.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#288
Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25/35 -
#285
Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#212
“In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 35/45