Similar lots by type
-
#511“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250 / 400 -
#163“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#543Een lot van elf medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
Un lot de onze médailles aux motifs de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#557Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 220 -
#537“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80 / 100 -
#173“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#493Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#517“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#519Goebel, Germany“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#547Sitzendorf“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#530Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250 / 300 -
#500Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#531Yves LohéPeriod: °1947“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 500 -
#499Een grote bronzen koro, de poten en oren versierd in de vorm van fabeldieren en het deksel getooid met een wijze op een vliegende eend.
Un grand koro en bronze, les jambes et les oreilles décorées en forme de créatures mythiques et le couvercle orné d'un sage sur un canard volant.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100 / 150 -
#471“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280 / 340 -
#219V. De Vos“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#510Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#564Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#148Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 480 -
#445Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#472“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 180 / 240 -
#463Karin BorghoutsPeriod: °1959“Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75. Bijgevoegd een diorama van de tentoonstellingsruimte. Gesigneerd, genummerd 22/75 en gedateerd 2013.
“Packed paintings”. Deux tirages en couleurs. Signés et numérotés 22/75. Ci-joint un diorama de l'espace d'exposition. Signé, numéroté 22/75 et daté 2013.No longer availableDim. 24 x 33 x 19 cm & 40 x 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#304Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Polderlandschap”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Paysage des polders. Un dessin à la sanguine. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#399Royal Tettau - Drache, SolingenTwee op porselein gedrukte reproducties van XIXe eeuwse iconen, resp. uit Kiev en Moskou. Achteraan gemerkt en genummerd op 2000 exemplaren.
Deux reproductions en porcelaine d'icônes du XIXe siècle, respectivement de Kiev et de Moscou. Marquées et numérotées sur 2000 exemplaires au dos.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#394Een paar kleine marines, olieverf op paneel.
Quelques petits marines, huile sur panneau.No longer availableDim. 12 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +-1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#37Een koppel van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
Un couple en porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 25 & 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444“Expressionistische personages”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘J.N.’
“Personnages expressionnistes”. Huile sur toile. Monogrammé 'J.N.'No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. x 152 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Karel AppelEen folder naar aanleiding van de tentoonstelling “Ik wou dat ik een vogel ben”. Gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd ‘91.
Une brochure à l'occasion de l'exposition "Je voudrais être un oiseau". Signée par l'artiste et datée '91.No longer availableEstimate: € 80 / 100


