Similar lots by type
-
#429Ben De Weerdt
“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40/80 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260/300 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300/400 -
#699S. Mols
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#754Annie Rouschap
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100/150 -
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180/240 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220/280 -
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#626
Een serie van negen gesculteerde stoelen. Einde XIXe eeuw. (enkele te restaureren).
Suite de neuf chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Fin XIXe siècle. Quelques dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#609J. Bonalini
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100/140 -
#709A. Drijvers
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#740Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60/100 -
#352Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981
“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#717Jean Caron
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#174
Een oude kaart met als onderwerp de militaire architectuur en de kunst van de fortificatie. Gedateerd 1703. We voegen er een document van een Italiaans Oorlogscommissariaat aan toe. Gedateerd 1841.
Ancienne carte traitant l’architecture militaire et l’art de la fortification. Datée 1703. Nous ajoutons un document d’un commissariat de guerre italien daté 1841.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#74Nora Verheyden
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 32/40 -
#743
Houtskoolschets van een zittend naakt. XIXde eeuw.
Esquisse en fusain d’un nu assis. XIXe siècle.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 50/80 -
#88
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#319Jacob
“De zaaisters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les semeuses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#131
Een gevarieerd lot met zakmesjes, schaartjes, gespen enz. Overwegend van verzilverd metaal.
Lot varié de couteaux de poche, de ciseaux, de boucles etc. En grande partie en métal argenté.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#587Carla Kamphuis-Meijer
“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200/240 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#411
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met bloemendecor en een Fo-hond op het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et avec un chien de Pho sur le couvercle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/140 -
#584
“Twee dames voor het kasteel van Brasschaat” en “Wandeling in het park”. Olieverf op doek.
“Deux dames devant le château de Brasschaet”. et “Promenade dans le parc”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 70 en 50 x 43 cmEstimate: € 60/80 -
#664
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100