Similar lots by type
-
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220 / 280 -
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300 / 400 -
#754Annie Rouschap
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981
“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180 / 240 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429Ben De Weerdt
“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#717Jean Caron
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#626
Een serie van negen gesculteerde stoelen. Einde XIXe eeuw. (enkele te restaureren).
Suite de neuf chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Fin XIXe siècle. Quelques dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#740Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260 / 300 -
#709A. Drijvers
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#609J. Bonalini
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#699S. Mols
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#74Nora Verheyden
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 32 / 40 -
#665
Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 250 -
#724Alfons Vermeir
“Rede van Antwerpen”. Tekening. Gesigneerd.
“La rade d’Anvers”. Dessin. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#246
Een ronde tafel op centrale poot van mahoniehout in Regencystijl. Met zes bijpassende stoelen.
Table ronde sur pied central en acajou de style Regency. Accompagnée de six chaises assorties.No longer availableDim. Ø 153 cmEstimate: € 200 / 300 -
#397
Een zeer uitgebreid lot bestaande uit zeepdoosjes en boterpotjes in diverse uitvoeringen. Enkele deksels manco.
Très grand lot de boîtes à savon et de beurriers en faïence. Quelques couvercles manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#540Val St. Lambert
Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#438
Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#564Ch. Mayer
“Johannes de Doper”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd 1972 buiten de plaat.
“Jean Baptiste”. Eau forte en couleurs. Signée et datée 1972 hors planche.No longer availableDim. 29 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee schalen, een kandelaar, een serveerbestek, tien messen, een beker en een tulpenvaasje. We voegen er vier messen met zilveren handvat aan toe.
Lot de métal argenté comprenant deux plats, un candélabre, un couvert de service, dix couteaux, une chope et un tulipier. Nous ajoutons quatre couteaux aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150 / 250 -
#448
Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50