#28Fecit VCMEen lot tin, waarvan 3 bekers gemerkt “Fecit VCM”, en een schaal met lepel. Bijgevoegd 2 verzilverde schaaltjes.
#240Een paar vergulde metalen kandelaartjes met een groene schacht in de vorm van een gestileerde ananas.
#296Een vintage rotan krantenbakje.
#162Drie sets van twee kleine koperen kandelaars, naar de 18e/19e eeuw.
Three sets of two small copper candlesticks, dating to the 18th/19th century.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#264Een antieke verrekijker, R Duviere Toulon fournisseur de la marine.
An antique binoculars, R Duviere Toulon supplier to the navy.No longer availableOnline onlyDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#304Drie lange kandelaars van kleurloos glas, in lengte afnemend.
#8Een porseleinen vaas met pauwen in het decor, niet gemerkt.
"Kempen farmhouse." Engraving. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 21 cmEstimate: € 15 / 20