Similar lots by type
-
#67Vance Vernes
“Bob Morane”. Een lot van 13 vintage strips, diverse titels en uitgaven.
"Bob Morane". A lot of 13 vintage comics, various titles and editions. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#184Frutarex INCA
“Frutarex”. Een vintage kers en pruim ontpitter. Gemerkt INCA, in originele doos.
"Frutarex". A vintage cherry and plum pitter. Marked INCA, in original box. -
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#156
“Ommeganck van Lier”. Een ets op papier. Afbeelding van de Lierse Ommeganck met de reuzenfamilie en praalwagens op de Grote Markt. Onderaan de tekst: "AensChoUWt Den oMMeganCk Van LIer / VerbeLDt op sYnen VoLLen sWIer"
"Procession of Lier". An etching on paper. Image of the Lierse Procession with the giant family and floats on the Grote Markt. Text at the bottom: "Gazes at the Procession of Lier / Portrayed in all its splendor" -
#136Raoul Dufy
“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
"Mediterranean harbor view". A lithograph on paper. -
#98
Een rouwbrief aangaande overlijden Leopold II vanuit het ministerie.
A death notice regarding the passing of Leopold II from the ministry. -
#180
“Anglia, Scotia et Hibernia” & “The Kingdome of Scotland”. Een paar geografische kaarten op papier.
"Anglia, Scotia et Hibernia" & "The Kingdome of Scotland". A pair of geographical maps on paper. -
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
"Yoko Tsuno." A lot of 5 hardcover comic books, numbers; 14, 15, 16, 17 & 19. Publisher "Dupuis." -
#153
Een lot van 3 vintage bordspelen, bestaande uit; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker.
A lot of 3 vintage board games, consisting of; Kleur Bekennen, Jumbo-Jet & Money-Maker. -
#168Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Lier”. Een kleurenets op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en genummerd 12/200
"Lier." A color etching on paper. Signed, titled, and numbered 12/200 at the bottom. -
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass. -
#107Daniel Winkelmans
“Hanswijkbasiliek”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 39/90.
"Hanswijkbasiliek". A lithograph on paper. Signed and numbered 39/90 at the bottom outside the plate. -
#86Willy Vandersteen
Een lot van 8 Suske & Wiske, eerste drukken nieuwe reeks. Nummers; 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152.
A lot of 8 Suske & Wiske comics, first editions of the new series. Numbers: 106, 108 x2, 116 x2, 130, 148, 152. -
#171
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Abstract composition." A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#238
“Napoleon op Saint Hélène”. Een litho op papier.
"Napoleon on St. Helena." A lithograph on paper. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80.
Other lots in this auction
-
#143
Een rood kristallen bonbonière, boheems.
A red crystal bonbonniere, Bohemian. -
#46
“Illustration”. Een lot van 10 vintage maandbladen, anno 1936-1939
"Illustration". A lot of 10 vintage monthly magazines, dated 1936-1939. -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
A brass chandelier with milk glass shades and 6 light points. -
#202
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases with bird and floral decoration. Marked at the bottom. -
#167
“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “Roll”.
"Geometric abstract." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "Roll". -
#253Capo di Monte
Een beeld van een zwerver en een meisje, gemerkt Capo Di Monte.
A sculpture of a beggar and a girl, marked Capo Di Monte. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
"10 small bells." A seed painting on panel. Monogram JG at the bottom. Titled, signed, and dated 1974 on the reverse. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips. -
#177
Een grote glazen vaas.
A large glass vase. -
#208
Een gefineerd houten dienblad, het blad versierd met floraal decor in marqueterie en messing rand.
A veneered wooden tray, the top decorated with floral marquetry design and brass trim. -
#265
Een schelp met kleurrijk parelmoer.
A shell with colorful mother-of-pearl.