#47Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
#620Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.
#444“Tuin van Eden”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd “G. Vanneste”. Vermoedelijk “Gustave Vaneste”.
"Garden of Eden." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom "G. Vanneste." Presumably "Gustave Vaneste."No longer availableDim. 54 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een lot van 3 vintage militaire kostuums waarvan 2 met paracommando badge van het escadron Recce.
A lot of 3 vintage military uniforms, 2 with paratrooper badges from the Recce squadron.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#159Louis ThevenetPeriod: 1874-1930“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#489Ginette Javaux“Lavendelakker.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lavender Field." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 78 x 97 cmEstimate: € 220 / 340 -
#281Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.
#172Anne Rutten“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#252“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#77Een handgeweven Kelim band met geometrisch patroon.
A handwoven Kilim tape with a geometric pattern.No longer availableDim. 303 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#64“Drinkgelag”, een schilderij, olieverf op paneel, achteraan onduidelijk gesigneerd.
"Drinking Bout", a painting, oil on panel, unclearly signed on the back.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 80 / 120