#186Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#93Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
A pair of gilt bronze fire dogs. Louis XVI style.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#30Een 18 kt geelgouden schakelarmband.
#5832 Imari porseleinen schotels met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain bowls with multi-colored floral decoration and scalloped rim. 20th century. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 45 & Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#492Utamaro“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
#445Een Kaukasisch handgeknoopt tapijt.
A Caucasian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 130 x 240 cmEstimate: € 100 / 200 -
#21Een lot van 5 kruisbeelden en 4 wijwatervaatjes waarvan enkele stuks 19e eeuws. Twee wijwatervaatjes hebben schade.
A lot of 5 crucifixes and 4 holy water fonts, some from the 19th century. Two holy water fonts are damaged.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#113Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#14“Hawking - The Fatal Stoop”. Engelse kleurenprent. Reeve naar F.G. Turner.
"Hawking - The Fatal Stoop". English color print. Copy after F.G. Turner.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#50Een 18 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,05 gEstimate: € 550 / 650 -
#345Een opgezette fazant.
A mounted pheasant.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60