Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Kubera, een gepatinneerd bronzen beeld. Kubera of Kuber is in het hindoeïsme de god van rijkdom en schatten en de god-koning van vele halfgoden zoals de Yaksha's. Hij wordt verheerlijkt als de bezitter van schatten.
Kubera, een gepatinneerd bronzen beeld. Kubera of Kuber is in het hindoeïsme de god van rijkdom en schatten en de god-koning van vele halfgoden zoals de Yaksha's. Hij wordt verheerlijkt als de bezitter van schatten.
Kubera, een gepatinneerd bronzen beeld. Kubera of Kuber is in het hindoeïsme de god van rijkdom en schatten en de god-koning van vele halfgoden zoals de Yaksha's. Hij wordt verheerlijkt als de bezitter van schatten.

Kubera, een gepatinneerd bronzen beeld. Kubera of Kuber is in het hindoeïsme de god van rijkdom en schatten en de god-koning van vele halfgoden zoals de Yaksha's. Hij wordt verheerlijkt als de bezitter van schatten.

Kubera, a patinated bronze statue. Kubera or Kuber is the Hindu god of wealth and treasures, as well as the god-king of many demigods like the Yakshas. He is glorified as the possessor of treasures.
Dim. Hoogte 30 cm
SKU: 3009250367.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #367
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    No longer available
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #437

    ‘Musicerende Sater’, een gepatineerd bronzen beeldje. Niet gemerkt.

    'Music-playing Satyr', a patinated bronze figurine. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    No longer available
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #595

    Een bronzen kandelaar in Empire-stijl voor 3 kaarsen.

    A bronze Empire-style candlestick for 3 candles.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #461
    Rene Gregoire

    ‘Edeldame met verenhoed’, een buste van gepatinneerd brons. Getekend R. Gregoire.

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    No longer available
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    No longer available
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500

Other lots in this auction

  • #13

    ‘The Old Balloon Seller’, een beeldje in meerkleurig porselein, gemerkt ‘Royal Doulton’ en genummerd HN1315.

    'The Old Balloon Seller', a figurine in multicolored porcelain, marked 'Royal Doulton' and numbered HN1315.
    No longer available
    Dim. Hoogte 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502
    Walter Neuhof
    Period: 1904-1982

    “Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Girls portrait." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #87
    Period: 1919

    Een set van zes zoutvatjes met lepeltjes in casette. Glazen potjes in zilveren voet, gemerkt 800. Met een nettogewicht van 150 gram zilver. Op de doos een gedenkplaatje als geschenk aan Sir Arthur Yap K.B.E. van de Y.M.C.A.

    A set of six salt cellars with spoons in a case. Glass jars in silver base, marked 800. Total weight of 150 grams of silver. The box has a commemorative plaque as a gift to Sir Arthur Yap K.B.E. from the Y.M.C.A.
    No longer available
    Dim. H 6, B 26, D 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    An oval table clock of partly gilded metal, visible movement. Marked on case and movement. Adjustable.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #555
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. Rode reeks, ongekleurd. Nummers 4 (ed. 1960), 6 & 8 (ed. 1958), 11 (ed. 1961), 12 (1e uitgave), 16 (ed. 1954), 18 (ed. 1962), 20 (ed. 1959), 21 (ed. 1962), 22 (ed. 1960), 23 (ed. 1962), 24 (ed. 1960), 25 (ed. 1962), 27 (ed. 1960), 28 (ed. 1959), 29 (ed. 1960), 30 (ed. 1961), 31 (ed. 1962), 32 (ed. 1959), 34 (ed. 1958). 20 stuks, zeer gelezen tot redelijke staat.

    Suske and Wiske. Red series, uncolored. Numbers 4 (ed. 1960), 6 & 8 (ed. 1958), 11 (ed. 1961), 12 (1st edition), 16 (ed. 1954), 18 (ed. 1962), 20 (ed. 1959), 21 (ed. 1962), 22 (ed. 1960), 23 (ed. 1962), 24 (ed. 1960), 25 (ed. 1962), 27 (ed. 1960), 28 (ed. 1959), 29 (ed. 1960), 30 (ed. 1961), 31 (ed. 1962), 32 (ed. 1959), 34 (ed. 1958). 20 pieces, very well-read to reasonable condition.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #583

    Gietijzeren vlaggenstokhouder. Met het wapenschild van het Koninkrijk der Nederlanden. Toegevoegd een Nederlandse vlag.

    Cast iron flagpole holder. Featuring the coat of arms of the Kingdom of the Netherlands. Includes a Dutch flag.
    No longer available
    Dim. H 23, B 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #148

    ‘Piëta’, een massief houten scupltuur in Renaissancestijl.

    ‘Pieta’, a solid wood sculpture in Renaissance style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 89 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #356

    Een vroeg 20ste eeuws theekastje met 4 klapdeurtjes en een afneembaar dienblad.

    An early 20th-century tea caddy with 4 folding doors and a removable tray.
    No longer available
    Dim. H 74, B 61, D 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #376

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141

    Een Shashka, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Rusland. Gestempeld op het lemmet met een hamer en sikkel en het jaartal 1934. Op de pommel CCCP en een gevleugelde hamer en sikkel. Aan de schede is een bajonet bevestigd, type Mosin Nagant M91/30.

    A Shashka, Cossack saber produced at the Zlatoust Weapons Factory. Russia. Stamped on the blade with a hammer and sickle and the year 1934. On the pommel CCCP and a winged hammer and sickle. A bayonet of the Mosin Nagant M91/30 type is attached to the scabbard.
    No longer available
    Dim. Lengte 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #364

    Een spiegel in een goudkleurige lijst van kunststof.

    A mirror in a gold-colored frame, plastic.
    No longer available
    Dim. 101/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48
    Wanzer
    Period: 1873-1886

    Een antieke handaangedreven naaimachine van het merk Wanzer.

    An antique hand-operated sewing machine by the brand Wanzer.
    No longer available
    Dim. H 26, B 32, D 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More