“Kuifje en de krab met de gulden scharen”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0160.
Herge-Moulinsart

"Tintin and the Crab with the Golden Claws," a color lithograph, a limited edition print by Hergé-Moulinsart from 2003, numbered 0160.
Dim. 23 x 17 cm
SKU: 2904250387.
Categories: Grafiek, Strip.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #387
Estimate: € 50 / 70

Other lots by Herge-Moulinsart

  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #381
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje en de schat van Scharlaken Rackham”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 04.

    "Tintin and the Treasure of Red Rackham", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 04.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #109
    Gustaaf-Christiaan De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘De fluitspeler’. Monochrome ets, getekend G. De Bruyne.

    'The Flute Player'. Monochrome etching, signed G. De Bruyne.
    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #330

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een parel.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a cameo and rubies with a total weight of approximately 0.20 ct. and a pearl.
    Dim. 15,50 g 6 x 3,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #590

    Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.

    A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.
    Estimate: € 50 / 100
  • #314
    Yochikuni

    “Krijgers”, een houtsnede toegeschreven aan Yochikuni.

    "Warriors", a woodcut attributed to Yochikuni.
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #45

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband bezet met saffier en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt yellow gold link bracelet set with sapphire and amethyst totaling approximately 2 ct.
    Dim. 17,55 g L: 18,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #484
    Roland De Volder

    Monochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.

    Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.
    Dim. 28/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #244
    Willem Dolphyn
    Period: 1980

    Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.

    Proof print 'WINTER'. Etching by Willem Dolphyn. The three kings on a journey through a snow landscape with pollard willows. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 33/27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #65
    Longines

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge. Met inscriptie jubileum 1898 - 1950. 10 Grands Prix.

    An 18 kt yellow gold pocket watch. With inscription anniversary 1898 - 1950. 10 Grand Prix.
    Dim. Bruto: 69,63 g Ø 5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #489
    B. Thysen

    Zittend naakt. Monoprint in sepiatinten, getekend B. Thysen.

    Seated nude. Monoprint in sepia tones, signed B. Thysen.
    Dim. 34/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #329
    Willem Van Hecke
    Period: 1893-1976

    ‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.

    'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.
    Dim. 25.5/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #579
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “De verliefden”, een lithografie in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 131/188.

    "The Lovers", a color lithograph, signed by Leonor Fini and numbered 131/188.
    Dim. 9.5 x 17.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen bezet met pareltjes. In origineel doosje.

    A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings set with pearls. In original box.
    Dim. 0,60 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Roland Devolder

    ‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.

    'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.
    Dim. 27/36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    Estimate: € 50 / 75
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #270

    Een zilveren broche bezet met een camee.

    A silver brooch set with a cameo.
    Dim. 4 x 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ring met bijpassende hanger in de vorm van een kever bezet met turkoois.

    An 18 kt yellow gold ring with matching pendant in the shape of a beetle set with turquoise.
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #254

    Lot van 2 ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Antwerpen 1665 en 1674.

    Lot of 2 'Gheboden ende uyt-gheroepen', Antwerp 1665 and 1674.
    Dim. 22/18 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #481

    Een lot van 3 blauw-witte Chinees porseleinen bordjes, 19e eeuws, in Kangxi stijl. Eén bordje heeft een stervormige haarlijnscheur. Toegevoegd een blauw-wit porseleinen bord met floraal decor.

    A lot of 3 blue and white Chinese porcelain plates, 19th century, in Kangxi style. One plate has a star-shaped hairline crack. Also included is a blue and white porcelain plate with floral decoration.
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,24 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings with brilliant-cut diamonds totaling approximately 2.24 ct.
    Dim. 7,12 g gr
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #248
    Chambord

    Een grote vintage glazen schaal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met label ‘Chambord’.

    A large vintage glass bowl, green in color, marked with label 'Chambord'.
    Dim. 16 x 74 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #62
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Herderin met hond en schapen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Henry Schouten.

    "Shepherdess with Dog and Sheep," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by Henry Schouten.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #517

    Een grote collectie viewmasters en toebehoren. Waaronder originele ‘Sawyer's Kodachrome Reels’, en ook Dora The Explorer uit 2003. We voegen er een Gaf Pana-vue automatic en een oude bakelieten viewmaster aan toe (lichte herstelling nodig)

    A large collection of View-Masters and accessories. Including original 'Sawyer's Kodachrome Reels', and also Dora The Explorer from 2003. We are adding a Gaf Pana-vue automatic and an old Bakelite View-Master (minor repair needed).
    Estimate: € 60 / 80
  • #165

    Een parelhalssnoer in verschillend getinte beige barokparels.

    A pearl necklace of various colors of beige baroque pearls.
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #448

    Bronzen beeldje van een moeder en kind. In de stijl van Nic Jonk. Niet getekend.

    Bronze statue of a mother and child. In the style of Nic Jonk. Not signed.
    Dim. Hoogte 17 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #567
    Jori

    Een manuele relaxzetel, geel leder, van het design merk Jori.

    A manual recliner chair, yellow leather, by the design brand Jori.
    Dim. 109 x 70 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #292

    Birmaans Kalaga wandtapijt met gordijnroede en wandbevestiging.

    Burmese Kalaga tapestry with curtain rod and wall mounting.
    Dim. 96/157 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #349

    “Liggend naakt’. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat Roy Lichtenstein.

    "Lying nude". Engraving. Signed outside the plate Roy Lichtenstein.
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #187

    Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.

    Large earthenware peacock tail dish. Dokkum, with maker's mark.
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Halfhoge klassieke ladenkast met 5 gewone en 1 verborgen lade. Glazen trekkers en gestoken ornamenten. Aan de bovenrand schade aan de fineer.

    Medium-sized classic chest of drawers with 5 regular drawers and 1 hidden drawer. Glass handles and carved ornaments. Damage to the veneer on the top edge.
    Dim. H 122, B 127, D 56 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00