“Kuifje en de schat van Scharlaken Rackham”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 04.
Herge-Moulinsart

"Tintin and the Treasure of Red Rackham", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 04.
Dim. 23 x 17 cm
SKU: 2904250381.
Categories: Grafiek, Strip.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 50 / 70

Other lots by Herge-Moulinsart

  • #387
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje en de krab met de gulden scharen”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0160.

    "Tintin and the Crab with the Golden Claws," a color lithograph, a limited edition print by Hergé-Moulinsart from 2003, numbered 0160.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #383
    Herge-Moulinsart

    “Kuifje”, een lithografie in kleur, een gelimiteerde uitgave van Hergé-Moulinsart uit 2003 exemplaire no 0914.

    "Tintin", a color lithograph, a limited edition by Hergé-Moulinsart from 2003, copy number 0914.
    Dim. 23 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #270

    Een zilveren broche bezet met een camee.

    A silver brooch set with a cameo.
    Dim. 4 x 3,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #329
    Willem Van Hecke
    Period: 1893-1976

    ‘Compositie met personages’. Kleurenlitho. Nr. 39 van een oplage van 74 exemplaren. Getekend Van Hecke Willem.

    'Composition with Figures'. Color lithograph. Number 39 of an edition of 74 copies. Signed by Van Hecke Willem.
    Dim. 25.5/30 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #314
    Yochikuni

    “Krijgers”, een houtsnede toegeschreven aan Yochikuni.

    "Warriors", a woodcut attributed to Yochikuni.
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    Gustaaf-Christiaan De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘De fluitspeler’. Monochrome ets, getekend G. De Bruyne.

    'The Flute Player'. Monochrome etching, signed G. De Bruyne.
    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #310

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 3 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 3 ct.
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #579
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “De verliefden”, een lithografie in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 131/188.

    "The Lovers", a color lithograph, signed by Leonor Fini and numbered 131/188.
    Dim. 9.5 x 17.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #230

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #10

    Een 18 kt geelgouden ring met bijpassende hanger in de vorm van een kever bezet met turkoois.

    An 18 kt yellow gold ring with matching pendant in the shape of a beetle set with turquoise.
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #484
    Roland De Volder

    Monochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.

    Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.
    Dim. 28/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #590

    Een lot juwelen van malachiet waaronder twee armbanden en vier hangertjes.

    A lot of malachite jewelry including two bracelets and four pendants.
    Estimate: € 50 / 100
  • #244
    Willem Dolphyn
    Period: 1980

    Proefdruk ‘WINTER’. Ets van Willem Dolphyn. De drie koningen op tocht door een sneeuwlandschap met knotwilgen. Getekend binnen en buiten de plaat.

    Proof print 'WINTER'. Etching by Willem Dolphyn. The three kings on a journey through a snow landscape with pollard willows. Signed inside and outside the plate.
    Dim. 33/27 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    Estimate: € 50 / 75
  • #305

    Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen bezet met pareltjes. In origineel doosje.

    A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings set with pearls. In original box.
    Dim. 0,60 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Roland Devolder

    ‘Hangend in de touwen’. Monochrome ets, getekend; Devolder. Het vierde exemplaar uit een oplage van 50.

    'Hanging in the ropes'. Monochrome etching, signed; Devolder. The fourth copy out of an edition of 50.
    Dim. 27/36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een parel.

    An 18 kt yellow gold pendant set with a cameo and rubies with a total weight of approximately 0.20 ct. and a pearl.
    Dim. 15,50 g 6 x 3,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #65
    Longines

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge. Met inscriptie jubileum 1898 - 1950. 10 Grands Prix.

    An 18 kt yellow gold pocket watch. With inscription anniversary 1898 - 1950. 10 Grand Prix.
    Dim. Bruto: 69,63 g Ø 5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #254

    Lot van 2 ‘Gheboden ende uyt-gheroepen’, Antwerpen 1665 en 1674.

    Lot of 2 'Gheboden ende uyt-gheroepen', Antwerp 1665 and 1674.
    Dim. 22/18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #45

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband bezet met saffier en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt yellow gold link bracelet set with sapphire and amethyst totaling approximately 2 ct.
    Dim. 17,55 g L: 18,5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #489
    B. Thysen

    Zittend naakt. Monoprint in sepiatinten, getekend B. Thysen.

    Seated nude. Monoprint in sepia tones, signed B. Thysen.
    Dim. 34/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194

    Het stadhuis, de handelsbeurs en de kathedraal van Antwerpen. Herdrukken van de originele etsplaat.

    The town hall, the stock exchange, and the cathedral of Antwerp. Reprints of the original etching plate.
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #296

    An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #516

    Een hoge vitrinekast, met verlichting.

    A tall display cabinet, with lighting.
    Dim. 165 x 43 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #510

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #513

    Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.

    Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.
    Dim. Hoogte 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #294

    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #517

    Een grote collectie viewmasters en toebehoren. Waaronder originele ‘Sawyer's Kodachrome Reels’, en ook Dora The Explorer uit 2003. We voegen er een Gaf Pana-vue automatic en een oude bakelieten viewmaster aan toe (lichte herstelling nodig)

    A large collection of View-Masters and accessories. Including original 'Sawyer's Kodachrome Reels', and also Dora The Explorer from 2003. We are adding a Gaf Pana-vue automatic and an old Bakelite View-Master (minor repair needed).
    Estimate: € 60 / 80
  • #104
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘La Valleé Du Zwalm’. Met het mes gezet. Olieverf op doek, getekend rechtsonder; R Malfliet.

    'The Valley of Zwalm'. Set with the knife. Oil on canvas, signed lower right; R Malfliet.
    Dim. 60/75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #179
    Jean Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “De Vlaeykensgang te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesicneerd J.G. Beernaert. Toegevoegd een gesigneerd boek over de kunstenaar.

    "The Vlaeykensgang in Antwerp," a painting, oil on canvas, signed by J.G. Beernaert. Accompanied by a signed book about the artist.
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #134
    Marcel Pire

    Stilleven met voeding als thema, waaronder een gans, oesters en keukengerei. Olie op doek getekend Marcel Pire. Leerling van Jean Delville en Alfred Bastien aan de Academie van Brussel. Stelt in 1937 tentoon op het Salon des Indépendants.

    Still life with food as a theme, including a goose, oysters, and kitchen utensils. Oil on canvas by Marcel Pire. Student of Jean Delville and Alfred Bastien at the Academy of Brussels. Exhibited at the Salon des Indépendants in 1937.
    Dim. 90/120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #312
    Henry Kokken
    Period: 1860 - 1941

    ‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".

    'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".
    Dim. 43/54 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00