Other lots in this auction
-
#498
Een paar biscuit menuhouders, met pastelkleurige voorstelling van twee keukenhulpjes met een vaandel. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en biscuit, avec une représentation aux couleurs pastel de deux aides de cuisine avec une banderole. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 80/100 -
#15
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met achtien kleine briljantjes.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de dix-huit petits diamants.No longer availableDim. 1,04 gEstimate: € 200/250 -
#366
Een paar antieke handgeknoopte wollen Beloutchkleedjes. Eén gerestaureerd.
Une paire de tapis Beloutch anciens en laine noués à la main. L'un restauré.No longer availableDim. 130 x 83 & 125 x 92 cmEstimate: € 100/120 -
#430
Een lot bestaande uit veertien karaffen en twee schenkkannen. Glas en kristal, diverse uitvoeringen.
Un lot composé de quatorze carafes et deux cruches. Verre et cristal, diverses versions.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#698
Een lot van vier kruiken en een dekselkan van aardewerk/ steengoed. Raeren/ Westerwald.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100/150 -
#373
Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.
Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#182Esser
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte florale. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#73
“Bisschop”. Een fijn gesneden en gepolychromeerd houten beeldje. Tijdperk barok. Staf en vingers manco. Later op granieten voetstuk bevestigd.
“Evêque”. Une statuette en bois polychrome finement sculpté. Epoque baroque. Bâton et doigts manquants. Plus tard monté sur socle en granit.No longer availableDim. h: 29 cm (z.s.)Estimate: € 250/350 -
#133
“Windhond”. Een zamakken beeldje op sokkel van graniet en onyx.
Greyhound. Une statue en régule sur un piédestal de granit et d'onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012
“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#524
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø: 50 cmEstimate: € 200/240 -
#121Cassin
Een burlend hert van blauwgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Un cerf beuglant en faïence à vernis bleu. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120