#159“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
#49Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band:- “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.
Cinq livres du XVIIIe siècle reliés cuir : - Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ” Quatre volumes, Liège, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Paris, 1750.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 23 cm (x4) 44 x 28 cm (x1)Estimate: € 100 / 150 -
Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945 . Ed. Jules Tallandier. En quatre volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80
#158Mez. Nickmans“Stilleven met appels”. Houtskool op papier. Gesigeerd.
#292Frans RondaPeriod: 1899 - 1976“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maisons dans un paysage”. Huyile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.
#103Een lot kleurloze kristallen glazen in drie modellen (9, 4 & 2 stuks).
#245Frank-Ivo Van Damme“Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.
Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241Noelans“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 48 cmEstimate: € 20 / 30