#139
Ch. de Marsan A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. TS
No longer available -
Clos du Vieux Plateau Certan A.C. Pomerol
M.P. O.K. 1995 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#294
No longer available -
#269
No longer available -
#348
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2007 aantal: 12 Bt. kist beschadigd
No longer available -
#293
No longer available -
#128
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1974 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#227
Ch. La Tuilerie A.C. Graves
M.C. 1996 aantal: 13 Bt.
No longer available -
#56
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt. Ch. de Pez A.C. St-Estèphe
1963 aantal: 1 Bt. MS, gescheurd etiketCh. Touran A.C. St-Emilion
1964 aantal: 1 Bt. TSDom. de Margalès A.C. Côtes Canon-Fronsac
1964 aantal: 1 Bt. MSCh. Moulin-Riche A.C. St-Julien
1966 aantal: 1 Bt. Vuil etiketCru Franc Chevalier A.C. Pauillac Grymonprez-Soete, Kortrijk M.B. 1967 aantal: 1 Bt. Ch. Canon-La-Gaffelière A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1967 aantal: 2 Bt. LSCh. La Serre A.C. S(..)
No longer available -
#252
No longer available -
#265