Similar lots by type
-
#146Y. Dereume
“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#179
“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 & 28 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#219Hélène Van Hagendoorn
“Waterval”. Olieverf op doek. Monogram Hélène Van Hagendoorn.
“Cascade”. Huile sur toile. Monogramme d’Hélène Van Hagendoorn.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 116 x 98 cmEstimate: € 50/100 -
#256
Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#282M. Codden
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#206
Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#194
Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#208
Een paar reproducties met zichten op Mechelen.
Une paire de reproductions avec des vues de Malines.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#193
“Boerin met kippen op het binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1959.
“Fermière et poules dans une basse-cour”. Huile sur panneau. Signé et daté 1959.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 43 x 62 cmEstimate: € 60/100 -
#299
“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30/50 -
#211Roeland Gyssels
“Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.
Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21 x 34 cmEstimate: € 20/30 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#157
Een verzilverd metalen waterkan.
Un pichet à eau en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15/20 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/25 -
#125
“Vrouwenhoofd”. Een aardewerken beeld op houten sokkel.
Tête de femme. Une sculpture en terre cuite sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25/35 -
#128Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ter Vennen. Fusain sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15/20 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#126Frank Hoge
“Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 49 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#76
“Winkeltjes”. Drie ingekaderde naaldwerkjes. Kopenhagen.
Magasins. Trois ouvrages encadrés. Copenhague.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 45 x 36 cm (x3)Estimate: € 35/45 -
#96
Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.
Une paire de coupes en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø 24,5 cmEstimate: € 20/25 -
#182
Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40/50 -
#105Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?
Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Deux paysages forestiers”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 31 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#127
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#167
“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 105 cmEstimate: € 40/50 -
#59
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 34 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#164
“Meisje met kruiwagen.” Biscuit beeldje, als vaas te gebruiken. Schade en restauraties. Gemerkt.
Fille avec brouette. Figurine en biscuit, peut servir de vase. Dégâts et restaurations. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 35/45 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#174
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
Miroir rectangulaire à cadre e plâtre et bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 81 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#136
Een lot Booms glas met vergulde versieringen, bestaande uit een bonbonnière, een klein karafje en een parfumverstuiver. Alledrie gemerkt.
Lot de verre de Boom avec décorations dorées, composé d'une bonbonnière, d'une petite carafe et d'un atomiseur de parfum. Tous les trois marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 11 & 20 cmEstimate: € 40/50