Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
Online only
SKU: 9803210159.
Categories: Boek, Online Only.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #159
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #262
    Flora, Gouda

    Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #293

    Een reclamespiegel van Chivas Regal.

    Miroir publicitaire de Chivas Regal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #251
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #257

    Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.

    Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12, 18 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #287

    Een paar vintage chromen designstoelen.

    Une paire de chaises design vintage chromées
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #277

    Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.

    Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #297

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #258
    Yashika T3 Tessar

    Een compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.

    Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #139

    Een zwaar metalen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un lustre de métal lourd avec six points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #30
    Goebel, Germany

    “Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.

    Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #252
    Scheltjens (?)

    “Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279

    Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.

    Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #261

    Een lot boeken mbt iconen: - “Gouden licht”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gent, 1988. - “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. Duitstalig. - “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987. - “Van een andere wereld”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Pando(..)

    Un lot de livres en relation avec des icônes:: - “Gouden licht”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gand, 1988. - “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. En allemand. - “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987. - “Van een andere wereld”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Pandora - Snoeck-Ducaju & zoon. Gand(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.

    Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • Een reclamespiegel van Chivas Regal.

    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
  • #298
    Zenith, Gouda

    Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.

    Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #295

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #286

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een vaas van Imariporselein.

    Un vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #174

    Een messingen luchter met acht lichtpunten.

    Un lustre en laiton avec huit points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #296
    Capodimonte

    “De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #255

    “Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.

    ”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #278
    Bresser

    Een veldkijker op statief. 20-60 x 60.

    Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #228

    Een houten dekselpot gedragen door drie meisjeshoofden. DRC.

    Un pot à couvercle en bois porté par la tête de trois filles. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #41

    Een siervaas en drie hoornvazen van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Twee met kleine haarscheurtjes. XIXe eeuw.

    Un vase et trois cornes en porcelaine de Bruxelles polychrome. Deux avec des petits cheveux. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 - 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    Een rechthoekige spiegel met deels vergulde houten rand en geslepen glasranden.

    Un miroir rectangulaire avec cadre en bois partiellement doré et bords en verre taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 88 x 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #213
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #246
    E. Laeremans

    “Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.

    “Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #162

    Een opengewerkte sierjardinière van Italiaans aardewerk, versierd met groen bloemendecor. Minieme randschilfers.

    Jardinière ornementale ajourée en faïence italienne, décorée d'un décor floral vert. Petits flocons de bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #133

    Een met leder bekleed muziekdoosje. openingsmechanisme deurtjes defect.

    Une boîte à musique recouverte de cuir. Mécanisme d'ouverture de porte défectueux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #111
    Porceval, Valencia

    “Clown met dwarsfluit”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Clown avec flûte . Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #143

    Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.

    Une colonne anthropomorphe en bois. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #58

    Vier Duits porseleinen tegels met Nederlandse spreuken m.b.t. kaas.

    Quatre carreaux de porcelaine allemands avec des dictons hollandais au sujet de fromage.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #112

    Twee groepjes van meerkleurig biscuit.

    Deux groupes de biscuit multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More