Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.

La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.
Online only
SKU: 9803210159.
Categories: Boek, Online Only.
Auction day: 8 March 2021 22:00
Catalogue #159
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guérin’.

    Lot de grès belge émaillé, composé d'un pichet à décor floral, d'un pot avec couvercle et d'un vase décoratif à décor de scarabée. Marqués respectivement Grégoire , Dubois et Guérin .
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12, 18 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #255

    “Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.

    ”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #279

    Een klein meubeltje met legplank en twee laden en versierd met ingelegd biesje.

    Un petit meuble avec étagère et deux tiroirs et décoré de passepoils incrustés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 80 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #295

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil cabriolet en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252
    Scheltjens (?)

    “Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #139

    Een zwaar metalen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un lustre de métal lourd avec six points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    “Jongetje met bal”. Een met brons bekleed beeldje naar een werk van Aureli. Gebarsten.

    “Garçon au ballon”. Statuette recouverte de bronze d’après Aurili.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #296
    Capodimonte

    “De vier jaargetijden”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Les Quatre Saisons”. Quatre statuettes en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    Yashika T3 Tessar

    Een compactcamera op batterijen. Carl Zeiss lens. “Point and shoot”.

    Un appareil photo compact alimenté par batterie. Lentille Carl Zeiss. “Point and shoot”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • Een reclamespiegel van Chivas Regal.

    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
  • #262
    Flora, Gouda

    Drie vazen van meerkleurig aardewerk met decor ‘Paros’. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Trois vases en faïence multicolores au décor Paros . Marqués en bas. En bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 - 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290

    Een serveertafeltje in regencestijl op wieltjes. Glazen blad manco.

    Table de service de style Régence sur roulettes. Tablette en verre manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 76 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #287

    Een paar vintage chromen designstoelen.

    Une paire de chaises design vintage chromées
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #174

    Een messingen luchter met acht lichtpunten.

    Un lustre en laiton avec huit points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #261

    Een lot boeken mbt iconen: - “Gouden licht”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gent, 1988. - “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. Duitstalig. - “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987. - “Van een andere wereld”. Naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen. Ed. Pando(..)

    Un lot de livres en relation avec des icônes:: - “Gouden licht”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Snoeck-Ducaju & zoon. Gand, 1988. - “Ikonen”. Klaus Wessel & Helmut Brenske. Ed. Battenberg Verlag. München, 1980. En allemand. - “Russische ikonen”. Helga Freifrau von Mauchenheim. Ed. Atrium, 1987. - “Van een andere wereld”. A l'occasion de l'exposition du même nom au Musée Royale des Beaux-Arts à Anvers. Ed. Pandora - Snoeck-Ducaju & zoon. Gand(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #251
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #293

    Een reclamespiegel van Chivas Regal.

    Miroir publicitaire de Chivas Regal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #298
    Zenith, Gouda

    Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.

    Petite cruche à glaçure brillante à décor de fleurs. Marque sous la base. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een vintage vloerlamp met vlechtwerk. Jaren ‘70.

    Un lampadaire vintage en osier. Années 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 50 / 55
  • #275

    Een vaas van Imariporselein.

    Un vase en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #30
    Goebel, Germany

    “Doll mother”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 67. hoofdje gelijmd.

    Poupée mère . Un groupe de biscuits multicolores de la série M. I. Hummel. Marqué en bas. No 67. tête collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #278
    Bresser

    Een veldkijker op statief. 20-60 x 60.

    Une lunette de visée sur un trépied. 20-60 x 60.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #85
    Herciger

    “Oosterse wijze.” Pastel en potlood op papier. Gesigneerd.

    ”Sage oriental”. Pastel et crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43
    Royal Zuid-Holland

    Een bol oorvaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.

    Un vase à deux anses rond en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #239

    Een baadster en een moeder met kind. Modern Congolees werk in twee verschillende houtsoorten.

    Une baigneuse et une mère avec enfant. Travail congolais moderne dans deux bois différents.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 34 & 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een verlengbare Engelse tafel met vier bijpassende stoelen, waarvan twee armstoelen.

    Table anglaise à allonges et avec quatre chaises assorties dont deux fauteuils.
    No longer available
    Online only
    Dim. 190 x 97 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #127
    Beaufort

    “Hoeve en molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ferme et moulin . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #62

    Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.

    Vierge à l'enfant d'après Raphaël. Une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #184

    “Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.

    ”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #67
    Mouyens

    “Afrikaans vrouwenportret.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Portrait de dame africain”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een paar verguld bronzen twee-armige appliques.

    Une paire d'appliques à deux bras en bronze doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 38 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #32

    Drie gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Een kleurenprentje naar Charles Vernet. “Going at a fence”. Een kleurenprent naar Alken. “Drie vissen”. Een kleurenets van Coutant naar Bévalet.

    Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 8 maart 2021

Op Maandag 8 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday March 8th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

8 March 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More