#41
Een bel van meerkleurig aardewerk van Rouen in de vorm van een vrouw in traditionele klederdracht. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm -
#113
Een houten magazinerekje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. l: 40 cm -
#129Märklin
Drie passagierswagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#61
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cm -
#57
“De drie gratiën”. Een beeldje van wit composiet op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22 cm -
#54
“Christus Koning”. Een gepolychromeerd en verguld porseleien groepje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#133Märklin 0050
Een retro treinset met een goederenlocomotief, drie wagons en een herdenkingsmunt, uitgegeven naar aanleiding van 50 jaar Marklin HO. 1985.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Estimate: € 60 / 80 -
#5Märklin 3080
Een DHG-500 diesellocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive DHG-500 diesel pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#95
Twee kannerjes van blauw glas met handgeschilderde decors en een vaasje van iriserend groen glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 11 cm -
#31Märklin 4042 & 4082
Een lot van drie Duitse buurtverkeerswagens op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60 / 70 -
#56Philips
Een oude bakelieten radio.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. b: 25 cm -
#72Feltmann, Weiden
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 25 cm