Other lots in this auction
-
#205Classic radio (Thomas Company)Een replica van een Sportion Bluebird radio uit 1935. Collectors edition model 961949 uit 1998. Bovenste rij decorative lijnen hersteld.
Une réplique d'une radio Sportion Bluebird de 1935. Modèle édition collector 961949 de 1998. Rangée supérieure de lignes décoratives restaurées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 180 -
#39“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#110Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#43Twee vergulde fotokadertjes, waarbij één van hout en plaaster en één van messing en glas. (Glasschilfer achteraan)
Deux cadres photo dorés, l'un en bois et plâtre et l'autre en laiton et verre. (éclat de verre à l'arrière).No longer availableOnline onlyDim. 21 x 14 & 36 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
“Supplicum Sceleri Fraenum”. Gravure ancienne. Paris.No longer availableOnline onlyDim. 11,5 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
Une radio portable dans une armoire en bois rembourrée. Années 1950.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#242A. Van den Dries“Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.
“Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#294Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#127Serie van 7 roompotjes met deksels van polychroom porselein versierd met een Minervahoofd in een medaillon en met fabeldieren. Engels, einde XIXde eeuw, gemerkt onderaan.
Série de 7 crémiers couverts en porcelaine polychrome décorés d’une tête de Minerve dans un médaillon et aux animaux fabuleux. Angleterre, fin XIXe siècle, marque sous la base.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#168Jaak Gorus“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een 18 K geelgouden en zilveren ring bezet met een rode steen.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie d'une pierre rouge.No longer availableOnline onlyDim. 3,35 gEstimate: € 40 / 80

