#62Madonna met kind naar Raphael. Een reproductie.
#90Een zilveren ring bezet met agaat van +- 4 ct.
Une bague en argent sertie d'agate de +- 4 ct.No longer availableOnline onlyDim. 4 gEstimate: € 30 / 50 -
#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#70“Panneschuiten”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1910.
“Cobles”. Aquarelle et encre sur papir. Monogrammée et datée 1910.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
#162Twee kleurloos kristallen asbakken.
#94Een carnavalskostuum: Olifant.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40