Other lots in this auction
-
#72Raynaud & Co., LimpgesZes kopjes en schoteltjes en een suikerpot van Limogesporselein, versierd met een bloemendecor en met vergulde randen. We voegen er twee eierdopjes aan toe.
Six tasses et soucoupes et un sucrier en Limoges, décorés d'un décor floral et avec des bords dorés. Nous ajoutons deux coquetiers.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 8 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#37Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#276“Spelende mannen in een interieur”. Een zeefdruk naar een werk van Léon Brunin.
Hommes jouant dans un intérieur. Sérigraphie d'après une oeuvre de Léon Brunin.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 x 28,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#22Hilda Verberckmoes“Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.
Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#229Jan Hendrickx“Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.
“Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een Quanyin van geqraqueleerd aardewerk in de stijl van het Qingbai-aardewerk. Diverse beschadigingen.
Un Quanyin de poterie craquelée de style poterie de Qingbai. Dommages divers.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een zilveren ring bezet met een grote barnsteen van +- 20 ct.
Une bague en argent sertie d'un gros ambre de +- 20 ct.No longer availableOnline onlyDim. 10,60 gEstimate: € 80 / 150 -
#244Christ MichielsPeriod: °1939“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298P. van der Heijden“Hommage à Tomado”. Gemengde techniek achter glas (gebarsten). Gesigneerd en gedateerd 1988. Tilburgse kunststichting.
“Hommage à Tomado”. Technique mixte sous verre (cassé). Signé et daté 1988. Ed. Tilburgse Kunststichting.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#271Een gevarieerd lotn Europees porselein en aardwerk, bestaande uit een juwelendoosje, kopjes en schoteltjes, een kom, een paar vaasjes enz.
Un lot varié de porcelaine et faïence européenne, comprenant une boîte à bijoux, des tasses et soucoupes, un bol, quelques vases, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#84Een olielamp van blauw glas met handgeschilderd decor.
Une lampe à huile en verre bleu avec un décor peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 15 / 25 -
#167“Le témoin”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50

