#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#263Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#166Een zilveren armband met dolfijnen.
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
La Belgique et la Guerre. En quatre parties. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Bruxelles, 1921 - 1923.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#261Een verzilverd metalen dienblad.
#34Een paar Chinese personages in kunststof.
#12Een eikenhouten spiegel.
#64M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
#234Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.
Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50