#185Een halssnoer uit Allepo met halfedelstenen en een zilveren slot.
#85Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
La Belgique et la Guerre. En quatre parties. Georges Rency. Ed. Henri Bertels. Bruxelles, 1921 - 1923.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#294Een kleine nest of tables.
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#269Erika Chaffart“Wezen”. Tekening. Gesigneerd.
“Créature”. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
Une bouteille en faïence persane émaillée à décor multicolore d'oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#140PhilipsEen kunststof radio. Model Nicolette, 1961.
#235Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.