Similar lots by type
-
#257“Dwerg”. Een fraaie collectiepop.
“Nain”. Jolie poupée de collection.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#667Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250 / 350 -
#227“Visserskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd zamak.
“Couple de pêcheurs”. Deux sculptures en régule à patine brune.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#681Maurice “Pelle” PelgrimsDrie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Pelle (Maurice Pelgrims)“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350 / 500 -
#557Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#217Ernest PatrisPeriod: 1909-1981“Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.
“Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 260 / 360 -
#201“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#627Pol CockxPeriod: °1935“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#638Guglielmo PugiEen vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#641“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#364Rosenthal“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#588Emile Louis Picault“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#567Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#703Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#12Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 300 -
#253“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#62Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
“Handsteenploeg - Rupelstreek”. Signée et numérotée 42/50 hors planche.No longer availableDim. 26 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#718Een oude treinlantaarn van zwartgepatineerd rood koper.
Ancienne lanterne de train en cuivre rouge et patiné noir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#145CartierEen wekkertje in originele doos met certificaat.
Petit réveil dans sa boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#129Prosper De Troyer“Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et pommes”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 43cmEstimate: € 200 / 300 -
#526Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. 97 x 120 x 55 cmEstimate: € 260 / 400 -
#77Samalens“Relique ancestrale”. Een blend van 15 jaar oude armagnac in speciale verzamelaarsuitvoering. Glazen fles met tin in houten box.
“Relique ancestrale.” Assemblage de vieux armagnac de 15 ans dans une édition de collection. Monture de la bouteille en étain et dans une boîte en bois.No longer availableEstimate: € 75 / 120 -
#49“Dame aan zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Femme à la mer”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#345Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune et blanc 18 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 100 / 150 -
#124Jules de CortPeriod: 1918 - 1999“Dorpszicht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#770Een kleine gefineerde boekenkast met vier legplanken.
Bibliothèque en bois de placage à quatre tablettes.No longer availableDim. 183 x 60 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#117Een oud vuursteengeweer. XIXe eeuw. Slijtage.
Fusil à silex ancien. XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 120 / 180 -
#277Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Réplique en bois d’une pièce de maîtrise en forme d’un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150 / 170







