'La Fortune Récompense le Travail', een gepatinneerd bronzen beeld. Getekend; A. Gaudez. De lauwerkrans is manco.
A. Gaudez

'La Fortune Récompense le Travail', een gepatinneerd bronzen beeld. Getekend A. Gaudez. De lauwerkrans is manco.

'The Fortune Rewards the Work', a patinated bronze sculpture. Signed; A. Gaudez. The laurel wreath is missing.
Dim. Hoogte 57 cm
SKU: 2810250148.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #148
Estimate: € 400 / 600

  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #417

    Een set van twee houtgesculpteerde Zuid-Amerikaanse buideldragers met viool.

    A set of two wood-carved South American pouch bearers with violin.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #427

    Een Saksisch porseleinen coupe gedragen door twee jonge edellieden, gemerkt met een R.

    A Saxon porcelain bowl carried by two young noblemen, marked with an R.
    Dim. 22 x 49 x 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #596

    Een ovaal art-deco bijzettafeltje, met marmeren blad.

    An oval Art Deco side table, with a marble top.
    Dim. H 61, B 42, D 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #155

    ‘Hoornblazer met jachthonden’, een gepatineerd kunstbronzen beeld op zwarte marmeren voet. Naar A. Moreau.

    'Horn player with hunting dogs', a patinated bronze art sculpture on a black marble base. After A. Moreau.
    Dim. Hoogte 74 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #389

    Een bronzen zeemeermin met een grote gouden parel in schelp. Getekend; Zache, Diseno, Spain. Onderstel van een salontafel, blad is manco.

    A bronze mermaid with a large golden pearl in a shell. Signed; Zache, Diseno, Spain. Base of a coffee table, top is missing.
    Dim. H 46, B 64, D 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #401
    Gustave Van Vaerenbergh
    Period: 1873 - 1927

    Een buste van een jongedame, marmer en verguld brons, gesigneerd G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.

    A bust of a young lady, marble and gilt bronze, signed G. V. Vaerenbergh. Circa 1900.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #149
    Rene Gregoire

    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    “Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.

    “Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #498

    ‘Wandelend figuur met stootkar’, een Afrikaans bronzen beeld. Niet getekend.

    'Walking figure with handcart', an African bronze statue. Not signed.
    Dim. H 36, L 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #451
    Georges Flips

    ‘Zeilboot’, een abstract bronzen beeld op een zwarte marmeren voet. Getekend.

    'Sailboat', an abstract bronze sculpture on a black marble base. Signed; Flips.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 400 / 600

  • #127

    “Per Laborem”, een bronzen beeld naar Emile Picault, gesigneerd.

    "Per Laborem," a bronze statue after Emile Picault, signed.
    Dim. h 45.5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #27
    Steiff, Germany

    Een Steiff Luxy lynx knuffel, de knoop in het oor manco.

    A Steiff Luxy lynx plush toy, missing the button in the ear.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #234
    A. Garnier

    “Binnenschip in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945 rechtsonder.

    "Interior of a Ship in a Snowy Landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1945 in the lower right corner.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #72
    Thomas

    “Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Three sailors on a sloop". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 00 cm72 x 1
    Estimate: € 100 / 150
  • #563
    M.I. Hummel

    “Jezus in een kribbe van kurk”. Polychroom porselein. Gemerkt Goebbel en in oorspronkelijke doos.

    "Jesus in a manger of cork". Polychrome porcelain. Marked Goebbel and in original box.
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #202
    Jef Vermeiren

    “Stilleven met aardbeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Still life with strawberries". Oil on panel. Signed.
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #359
    Val Saint Lambert

    Een kristallen fluitvaas, Val Saint Lambert, Danse De Flore, met Griekse fries gedecoreerd.

    A crystal flute vase, Val Saint Lambert, Danse De Flore, decorated with a Greek frieze.
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #504

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproductie naar het werk in de collectie van het MoMA. Zeefdruk gepubliceerd door Segers, gedrukt in Florence door Acte II, 2010.

    ‘Les Velours’, Matisse. Reproduction of the work in the MoMA collection. Silkscreen print published by Segers, printed in Florence by Acte II, 2010.
    Dim. 134/39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #288

    Negen diverse kandelaars, waarvan twee van gedraaid hout met messingen wasvang, de andere van messing. Einde XIXde tot medio XXste eeuw.

    Nine assorted candlesticks, including two made of turned wood with brass drip pans, the others made of brass. Late 19th to mid-20th century.
    Estimate: € 50 / 80
  • #303
    Hermés

    Een porseleinen asbak gedecoreerd met 2 toekans, gemerkt Hermés, made in France.

    A porcelain ashtray decorated with 2 toucans, marked Hermés, made in France.
    Dim. 3.5 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #294
    Stephan Goris

    ‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.

    "Autumn Landscape", oil on panel. Indiscernibly signed.
    Dim. 19/34 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00