#381
Een metalen abstract sculptuur.
A metal abstract sculpture.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60/80 -
#268Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert tafellamp, onderaan gemerkt en met label.
A crystal Val Saint Lambert table lamp, marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. 55 x Ø13cmEstimate: € 100/150 -
#273
Een houten kolompendule met vergulde delen en met koper ingelegd, emaille wijzerplaat.
#187
#216
Een laat 18e, vroeg 19e eeuwse Georgian Pembroke drop leaf table op wieltjes met 1 lade.
#13Makkum
Een aardewerken sierbord met bloementafereel, achteraan gemerkt “Makkum”.
#20Pakama
Een 14 karaats geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen.
A 14 ct yellow gold man’s watch with leather band. Used.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#363Mitropa
Een restaurantwagon 10571, made in Germany.
A restaurant carriage 10571, made in Germany.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#501
Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.
#626
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 60/100 -
#586
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#50
A pair of 14 karat white and yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 400/500