Similar lots by type
-
#97René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Rivierenhof”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1968.
Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 28 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#190Retsen
“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 42 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#194Rosenberg
“Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#161Van den Burgh
“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25/45 -
#180Charles Bardet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 35 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#288Böhm
“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#39
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 25/50 -
#61Baer
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 44 cmEstimate: € 25/45 -
#63
“Houtsprokkelaars in het bos”. Een reproductie naar het werk van Jan Willem Van Borselen.
Les ramasseurs de bois dans les bois. Une reproduction d'après l'oeuvre de Jan Willem Van Borselen.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 31 cmEstimate: € 40/50 -
#199
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#133
“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#144
“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. 76 x 64 cmEstimate: € 180/240 -
#211Jehanne Dinjeart
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50/80 -
#291Fez.
“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#155E. Van Mullem
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#140P. Van Schaïk
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 60 cmEstimate: € 25/45 -
#142Laerbach (?)
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 58 cmEstimate: € 25/45 -
#293Eric Correwyn
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#193Karel Holemans
“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#256A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#169Kubbe
“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 30/40 -
#168
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#270
Een XIXe eeuwse vaas van Cantonporselein, gemonteerd als lampenvoet. Barst bovenaan.
Vase en porcelaine de Canton XIXe siècle monté en pied de lampe. Fêlé vers le haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 35,5 cmEstimate: € 20/40 -
#275
“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80/120 -
#243
Een lot diertjes, bestaande uit een olifantje van Boheems porselein, een dekselpotje in de vorm van een vis met lepeltje in de vorm van de staart, een potje in de vorm van twee varkentjes bij een trog met lepeltje in de vorm van de staart (gebroken), een potje in de vorm van een kikker, een porseleinen hondje en konijntje en een glazen hondje en vogeltje.
Lot d'animaux, composé d'un éléphant en porcelaine de Bohême, d'un pot à couvercle en forme de poisson avec une cuillère en forme de queue, d'un pot en forme de deux cochons près d'un une auge avec une cuillère en forme de queue (cassé), un pot en forme de grenouille, un chien et un lapin en porcelaine et un chien et un oiseau en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#165Maria TuryPeriod: 1930 - 1992
“Onder de boom”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Sous l'arbre . Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24,5 x 29,5 cmEstimate: € 30/50 -
#127
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#147Baken
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#99
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
Un fauteuil à dossier échelle sobre avec une siège en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20 -
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cm -
#30
Een recent melkkannetje van Chinees porselein, versierd met bloemetjes en een vlinder in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un pot à lait récent en porcelaine de Chine, à décor de fleurs et d'un papillon en relief. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#13
Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#16Goebel, Germany
“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#81C. Mahillon, Bruxelles
Een oude bombardon.
Un vieux bombardon.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. l: 120 cmEstimate: € 80/100