Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.

“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.

La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.
Online only
Dim. 38 x 59 cm
SKU: 2504220151.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #151
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193
    Karel Holemans

    “Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.

    Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289
    Jos Martin

    “Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #129

    “Portret van een oude man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #124

    “Schip op sleep”. Olieverf op doek.

    "Navire en remorque". Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een zittende Thaise Boeddha van brons.

    Bouddha assis en bronze. Travail thailandais.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123

    Een paar reproducties op board.

    Une paire de reproductions sur carton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 48 cm (kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #284
    Fiore

    “Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #211
    Jehanne Dinjeart

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.

    Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    “Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.

    Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #178
    H. J. Martin

    “Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #529

    “Het schip van de Mogol”. Gouache op zijde. Noord India. Klein scheurtje bovenaan.

    "Le navire du Mughal". Gouache sur soie. Inde du Nord. Petite déchirure en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. 177 x 107 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24
    P. Jacobs

    “Marine met vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op ezeltje.

    "Marine avec bateaux de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Sur chevalet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #111

    “Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.

    Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #131
    J. Kok

    “Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.

    "Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #295
    E. Gerinckx

    “Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.

    “Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #256
    A. Broekaart

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #261
    Ernest Claes

    Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.

    Treize livres de l'auteur ou se rapportant à son œuvre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #43
    A. Wirtz

    “Stilleven met narcissen”. Een litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    « Nature morte aux jonquilles ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #27

    Een houten gazellebeeldje, versierd met glazen vlakjes, spiegeltjes deels verzilverd.

    Une figurine de gazelle en bois, décorée de surfaces en verre, miroirs en partie argentés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #277

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore. Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 35
  • #4

    Een paar aquarellen met een dame en een heer, opgebouwd uit postzegels in collagetechniek. Chinees werk.

    Paire d’aquarelles représentant un homme et une femme à base d’un collage de timbres postes. Travail chinois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #97

    Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.

    Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #259

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #159
    R. Delbeke

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #62

    “Portret van een zigeunervrouw”. Een reproductie naar een werk van Luc De Decker (1907 - 1982).

    "Portrait d'une femme gitane". Une reproduction d'après une oeuvre de Luc De Decker (1907 - 1982).
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #205
    GLTS

    “Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #138

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.

    Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.
    No longer available
    Online only
    Dim. (l: 48 cm; h: 23 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #46

    Twee verschillende koppen met onderschoteltjes van Brussels of Parijs porselein met meerkleurige en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.

    Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More