#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
An oak corner chair with rush seat. -
#240
Een lot van 2 oude oorlogskranten; “Liller kriegszeitung, 20 apr 1917” & “Der Champagne-Kamerad, 31 dec 1916”.
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#168
Een gegoten rookglazen beeld van een meeuw.
A cast glass sculpture of a seagull. -
#251
Een vintage Chinees porseleinen cilindervaas en theepot met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images. -
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#56L. van Leer & Co
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text.