‘La Sorpresa’, de verrassing. Capo di Monte beeldje van een jager en zijn prooi. Kleine schade rondom.

'The Surprise', the surprise. Capo di Monte figurine of a hunter and his prey. Minor damage around.
Dim. Hoogte 35 cm
SKU: 2705250407.
Categories: Beeld, Porselein.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #407
Estimate: € 40 / 60

  • #278

    Empire stijl vaas, met het wapenschild van keizer Napoleon. Gemerkt Vincennes, Limoges. Schilfers aan de basis.

    Empire style vase with the coat of arms of Emperor Napoleon. Marked Vincennes, Limoges. Small chips at the base.
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Romantisch inktstel met een beeldje van een man en twee eenden. Eén snavel is manco.

    Romantic inkwell with a figurine of a man and two ducks. One beak is missing.
    Dim. H 15, B 20, D 13 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #286

    Een art-deco toiletmeubel met uitschuifbaar voetbankje en porseleinen toiletpot.

    An Art Deco vanity with retractable footstool and porcelain chamber pot.
    Dim. h 48 x Ø 42 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #288

    Een dekselvaas van Imari porselein, het deksel is gerestaureerd.

    A covered vase made of Imari porcelain, the cover has been restored.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #551

    Limoges tafellamp met bloemendecor en klassieke kap.

    Limoges table lamp with floral decor and classic shade.
    Dim. Hoogte 62 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Gesculpteerde houten salontafel met een decor van strijdgewoel. Met 4 bijpassende wigvormige krukjes.

    Carved wooden coffee table with a decor of a battlefield. With 4 matching wedge-shaped stools.
    Dim. H 52, Ø 80 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #365
    Fontinelle

    Een groep van 3 olifanten in monochroom geglazuurd aardewerk, gemerkt Fontinelle en genummerd 143.

    A group of 3 elephants in monochromatic glazed earthenware, marked Fontinelle and numbered 143.
    Dim. 31 x 50 x 9 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #225
    Guido Cacciapuoti
    Period: 1892 - 1953

    Een porseleinen beeld, 2 Afrikaanse parelhoenders, gemerkt Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.

    A porcelain sculpture of 2 African guinea fowls, marked Guido Cacciapuoti, made in Italy. Circa 1950.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #175

    Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen cache-pots met vergulde leeuwenkoppen geflankeerd.

    A pair of 19th century French porcelain cache-pots with gilt lion head handles.
    Dim. h 16.5 x Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een scheerkom van Imari porselein. Kleine herstelling aan de rand.

    A shaving bowl made of Imari porcelain. Small repair on the edge.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een messing kapstok op driepoot.

    A brass coat rack on three legs.
    Dim. h 174
    Estimate: € 40 / 60
  • #474

    Dekselvaas van Chinees porselein, Canton stijl. Gedecoreerd met vogels en vlinders.

    Covered vase of Chinese porcelain, Canton style. Decorated with birds and butterflies.
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #533

    Groot sierbord van Imari porselein.

    Large decorative plate of Imari porcelain.
    Dim. Ø 38
    Estimate: € 40 / 60
  • #14
    RW made in Germany US zone

    Een porseleinen theeserviesje, RW made in Germany US zone. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een suikerpotje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, RW made in Germany US zone. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #235

    Een klokstel van blauw en wit Delfts aardewerk en koper, twee kandelaars met 5 lichtpunten.

    A clock set of blue and white Delft earthenware and copper, two candelabras with 5 lights.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #345

    Een Chinees porseleinen kop en schoteltje, blauw op wit decor, onderaan het bordje gemerkt ‘Chenghua Nian Zhi’, Kangxi revival, circa 1900.

    A Chinese porcelain cup and saucer, blue on white decoration, marked 'Chenghua Nian Zhi' on the bottom of the saucer, Kangxi revival, circa 1900.
    Dim. Ø 12.5 cm (bordje)
    Estimate: € 30 / 50
  • #549
    Capodimonte

    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #395
    Marcel Mazy
    Period: 1931 - ....

    Een gipsen hoofd op houten sokkel, gesigneerd M. Mazy.

    A plaster head on a wooden base, signed M. Mazy.
    Dim. h 46 cm zonder sokkel
    Estimate: € 100 / 150
  • #307
    Empire, England

    Een porseleinen theeserviesje, Empire England ‘Lilac Time’. Bestaande uit een theepot, een melkkannetje, een kommetje, 6 koppen en 6 schoteltjes.

    A porcelain tea set, Empire England 'Lilac Time'. Consisting of a teapot, a creamer, a sugar bowl, 6 cups, and 6 saucers.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Kleurloze vaas, gemerkt ‘Krautheim, Germany’.

    Colorless vase, marked 'Krautheim, Germany'.
    Dim. Hoogte 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #216
    Royal Tettau

    Een porseleinen servies, Royal Tettau, Germany, US. Zone, bestaande uit: 23 platte borden, 12 soepborden, 24 dessertborden, 12 schoteltjes, 12 kopjes, 2 terrines, 3 schotels, een kom, een sauskom, een koffiepot, een melkkannetje en een suikerpotje.

    A porcelain dinner set, Royal Tettau, Germany, US. Zone, comprising: 23 dinner plates, 12 soup plates, 24 dessert plates, 12 saucers, 12 cups, 2 tureens, 3 serving dishes, a bowl, a gravy boat, a coffee pot, a creamer, and a sugar bowl.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Antiek houten beeldje van een pater. Met resten van polychrome beschildering, rechterarm manco. Vermoedelijk 18e eeuw.

    Antique wooden statue of a monk. With remnants of polychrome paint, right arm missing. Probably from the 18th century.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Een lot van 3 meerkleurig biscuit en porseleinen putti’s bestaande uit één met een gans, gemerkt Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, één ongemerkte putti op een bok, kleine schade aan 1 hoorn’ en één met kandelaar, gemerkt en genummerd 9251.

    A lot of 3 multicolored biscuit and porcelain putti including one with a goose, marked Goebel Schaubach-kunst, Schau 2/1, one unmarked putto on a goat with minor damage to one horn, and one with a candlestick, marked and numbered 9251.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #11

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #263

    Een set van 3 Chinees porseleinen borden met een blauw op wit decor van een tuintje. Qianlong decor.

    A set of 3 Chinese porcelain plates with blue on white decoration of a garden. Qianlong design.
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een roze tweezit met fijne gebloemde bekleding.

    A pink two-seater with delicate floral upholstery.
    Dim. H 83, B 151, D 79 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #50

    Een 18 kt wit en-geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.

    An 18 kt white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.17 ct in total.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #206

    Ronde salontafel met gevlochten top en glazen blad. In Chippendale stijl.

    Round coffee table with woven top and glass tabletop. In Chippendale style.
    Dim. Hoogte 55, Ø 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #373

    Bloempot van Chinees porselein, met rood fabeldier in het decor.

    Flowerpot in Chinese porcelain, featuring a red mythical beast in the decoration.
    Dim. H 12, B 29, D 24 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #380

    Een 18 kt witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.

    An 18 kt white gold American wedding ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.44 ct.
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #558

    Een modernistische salontafel antieke verguld houten ornamenten gemonteerd onder een salontafel in plexiglas met glazen blad. Kleine randschade aan het blad.

    A modernist coffee table featuring antique gilt wooden ornaments mounted beneath a plexiglass coffee table with a glass top. Minor edge damage to the top.
    Dim. 49 x 130 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een paar elegante nachtkastjes, kerselaar met marqueterie op het frontje en bovenblad. Drie laden.

    A pair of elegant bedside tables, cherry wood with marquetry on the front and top. Three drawers.
    Dim. H 70, B 40, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet met jade.

    A 14 kt yellow gold pendant set with jade.
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #181

    Een gevarieerd lot zilveren items met een variatie aan keuren bestaande uit een beker, een notaboekje, een halsketting, een luciferdoosje, een parfumflesje, een brievenklem, een haakje, een brilletje, een serveervork, een kadertje, een potlood en een rammelaar. 195 gram.

    A varied lot of silver items with a variety of hallmarks consisting of a cup, a notebook, a necklace, a matchbox, a perfume bottle, a letter clip, a hook, glasses, a serving fork, a frame, a pencil, and a rattle. 195 grams.
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #370

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met beide een centrale briljant van totaal 0,30 ct. VFS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,21 ct. FVS1.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with a central brilliant-cut diamond totaling 0.30 ct, VVS1, and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.21 ct, FVS1.
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 700 / 800

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00