Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend; Marqueste. Draagt achteraan de naam; F. Barbedienne, fondeur.
‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend; Marqueste. Draagt achteraan de naam; F. Barbedienne, fondeur.
‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend; Marqueste. Draagt achteraan de naam; F. Barbedienne, fondeur.
‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend; Marqueste. Draagt achteraan de naam; F. Barbedienne, fondeur.
‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend; Marqueste. Draagt achteraan de naam; F. Barbedienne, fondeur.
Laurent Honoré Marqueste

‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
Dim. Hoogte 66 cm
SKU: 2608250168.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 600 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #503
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Harmonicaspeler 110/0, vioolspeler met hond, de poppendokter 127, postbode met liefdesbrief 119 en de schoorsteenveger 12/1. Met merken van de jaren 50.

    A lot of five Hummel figurines. Accordion player 110/0, violin player with dog, the doll doctor 127, postman with love letter 119, and chimney sweep 12/1. With marks from the 1950s.
    No longer available
    Dim. Hoogte 9-16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #213
    Maria Innocentia Hummel

    “Happy Pastime & Cradle Boy”, een lot van 2 Hummel bonbonnières, 1960-1963 en 1950 - 1959.

    "Happy Pastime & Cradle Boy", a lot of 2 Hummel candy dishes, 1960-1963 and 1950-1959.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508
    Goebel

    Een lot van vier Hummeltjes. 58/0, 57/0, 63/0 en 20. Toegevoegd een ongemerkt beeldje in de stijl van Goebel.

    A lot of four Hummel figurines. 58/0, 57/0, 63/0, and 20. Also included is an unmarked figurine in the style of Goebel.
    No longer available
    Dim. Hoogte 8-11 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #511

    Een set van twee Capodimonte beeldjes met filatelie als onderwerp. Het kleinste beeldje is getekend; Tyche “Bruno”.

    A set of two Capodimonte figurines with philately as the subject. The smaller figurine is signed; Tyche "Bruno".
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 en 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #507
    Goebel

    Een lot van vijf Hummeltjes. Twee maal 11 2/0 (1957 en 1960-72), twee maal 82/0 (1957, verschillende formaten) en 81 2/0 (1960-63).

    A lot of five Hummel figurines. Two 11 2/0 (1957 and 1960-72), two 82/0 (1957, different sizes) and 81 2/0 (1960-63).
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #340
    Val Saint Lambert.

    ‘Duif en Havik’, een lot van twee beeldjes van VSL kristal. Ontworpen door Catherine De Sousa. Getekend; De Sousa.

    An organically shaped vase made of VSL crystal. Blue colored throughout. Not signed.
    No longer available
    Dim. Hoogte 10-19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #241

    Een paar tafellampen gevormd als putti’s die een fakkel dragen. Zamak met beige stoffen lampenkap.

    A pair of table lamps shaped like putti carrying a torch. Zamak with beige fabric lampshade.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Maria Innocentia Hummel

    “Umbrella Boy & Girl”, een set van 2 Hummeltjes, 152 A (1960-1972) en 152 B (1964 - 1972). Betreft de grote uitvoering (20 cm hoog).

    "Umbrella Boy & Girl," a set of 2 Hummel figurines, 152 A (1960-1972) and 152 B (1964-1972). This concerns the large version (20 cm tall).
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    “Italiaanse schone”, een albasten buste op sokkel, gesigneerd Carli. De sokkel opnieuw vast te zetten.

    "Italian beauty", an alabaster bust on pedestal, signed Carli. The bust needs to be reattached to the base.
    No longer available
    Dim. h 36 cm zonder sokkel
    Estimate: € 260 / 320
  • #513

    Een gevarieerd lot ethnische klederdracht en siervoorwerpen bestaande uit 5 kledingsstukken, een schenkkan, een schaal en een druppelaar in verzilverd metaal, een sierpotje, een armband en 2 belletjes.

    A diverse lot of ethnic clothing and decorative items consisting of 5 pieces of clothing, a jug, a bowl, and a dropper in silver-plated metal, a decorative pot, a bracelet, and 2 bells.
    No longer available
    Dim. h 35 cm (schenkkan)
    Estimate: € 60 / 80
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #457

    Een keramische beeld van broeder Isidoor.

    A ceramic sculpture of Brother Isidore.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #544

    Een uitgewerkte stierenschedel, met sierlijke krullen en een ster versierd met jade fragmenten.

    An elaborately designed bull skull, adorned with graceful curls and a star embellished with jade fragments.
    No longer available
    Dim. H 49, B 58, D 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #644
    Sinao
    Period: 2024

    ‘Peace me off’, acryl op karton. Getekend Sinao. Met certificaat.

    "‘Peace me off’, acrylic on cardboard. Signed Sinao. With certificate."
    No longer available
    Dim. 79/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #593

    Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    No longer available
    Dim. 163/238 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #384
    Erna Peeters

    “Het Meer schijnt de Grote Maan te Kennen”. Gemende techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    "The Lake Seems to Know the Big Moon". Mixed media on paper. Signed and dated 1996.
    No longer available
    Dim. 14 x 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127
    Capodimonte

    Een set van zes Napoleontische officieren, naar een ontwerp van Bruno Merli voor Capodimonte. Medio 20ste eeuw.

    A set of six Napoleonic officers, after a design by Bruno Merli for Capodimonte. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. Hoogte 28-30 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #199

    Een geslepen spiegel, vergulde lijst met kuif.

    A cut mirror, gilded frame with crest.
    No longer available
    Dim. 169 x 89 cm
    Estimate: € 280 / 320
  • #333

    Een decagone vaas van kleurloos VSL kristal.

    A decagon vase made of colorless VSL crystal.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599
    Nadia Becker

    ‘Boerderij met schapen en kippen’, olieverf op karton. Getekend; Nadia Becker.

    ‘Farm with sheep and chickens’, oil on cardboard. Signed; Nadia Becker.
    No longer available
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #403

    Twee blauwe zwaluwstaartvlinders onder stolp.

    Two blue swallowtail butterflies under glass dome.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #531

    Een set van 6 hoge theekopjes en schoteltjes van Chinees porselein. Draagt het merkteken van de Qing-dynastie, keizer Tongzhi. 1 kopje met schilfer aan de rand.

    A set of 6 tall tea cups and saucers made of Chinese porcelain. Bears the mark of the Qing dynasty, Emperor Tongzhi. 1 cup is chipped at the rim.
    No longer available
    Dim. H 7, Ø 8 en 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een Indisch lot bestaande uit een bronzen Kondh-pot met slot uit Orissa en een messing olielamp met ketting.

    An East Indian lot consisting of a bronze Kondh pot with lock from Orissa and a brass oil lamp with chain.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487
    Limoges

    Een 66-delig porseleinen servies, Limoges France, A. Lanternier & Co. Bestaande uit 21 platte borden, 7 diepe borden, 13 dessertborden, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 grote kom, 9 schalen/schaaltjes en een gebakschaal op voet.

    A 66-piece porcelain dinner service, Limoges France, A. Lanternier & Co. Including 21 dinner plates, 7 soup plates, 13 dessert plates, 3 tureens, 2 sauce boats, 1 large bowl, 9 bowls/dishes, and a footed cake plate.
    No longer available
    Dim. Ø 33cm (ronde schaal)
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More