Roger Hebbelinck
Period: 1912 - 1978

“Enfants riant”. Lithographie. Signée et numérotée dans la planche 22/350.
Online only
Dim. 50 x 65 cm
SKU: 3009200059.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #59
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Hebbelinck

  • #63
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200

  • #123

    Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.

    Online only
    Dim. h: 11 - 70 cm
  • #143

    Een oude reiskoffer.

    Online only
    Dim. 75 x 44 x 24 cm
  • #134

    Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.

    Online only
    Dim. h: 15 - 21 cm
  • #96
    M. Codden

    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
  • #11

    Personages naar Goya. Aquatint.

    Personnages d’après Goya. Aquatinte.
    Online only
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.

    Online only
  • #4
    J. Van de Veegaete

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #119

    Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.

    Online only
    Dim. Ø: 23- 31 cm
  • #132
    Pillivuyt, France

    Online only
    Dim. Ø: 22 & 24 cm
  • #44
    G. Wagener

    “Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 59 x 79
    Estimate: € 80 / 120
  • #50

    Lot van vier etsen. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Gesigneerd en genummerd 22/60 buiten de plaat. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Blinde bedelvrouw”. Gesigneerd en genummerd 146/200 buiten de plaat (30 x 24 cm). - “Huishouden van Jan Steen”. Ets naar Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “St-Augustinuskerk te Antwerpen”. Ets naar John Coney (38 x 48 cm).

    Lot de quatre eaux-fortes. - Léon Salles. “Le Billet Doux”. Signée et numérotée 22/60 hors planche. (30 x 21 cm). - Léon Salles. “Mendiante aveugle”. Signée et numérotée 146/200 hors planche (30 x 24 cm). - “Ménage de Jan Steen”. D’après Cornelis Visscher (43 x 34,5 cm). - “Eglise St. Augustin d’Anvers”. D’après John Coney (38 x 48 cm).
    Online only
    Estimate: € 80 / 100
  • #153

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.

    Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.
    Online only
    Dim. Ø: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00