#218Een paar vaasjes van Satsuma-aardewerk. Gaten in de bodem.
Deux vases en faïence Satsuma. Trous dans le fond.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#276A. Decroos“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een handgeschilderde tangka. Gouache op rijstpapier.
Un tangka peint à la main. Gouache sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Een hallamp met kap van blauw glas, versierd met kraaltjes.
Une lampe d'entrée avec un abat-jour en verre bleu, décoré de perles.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
Pichet allongé et coupe en cristal de Bohême taillé et coloré.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#81C. Mahillon, BruxellesEen oude bombardon.
Un vieux bombardon.No longer availableOnline onlyDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#100“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Paysage . Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#94Een oude messing/brons patrijspoort.
Un vieux hublot en laiton / bronze.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207Een Limogesporseleinen bordje met een handgeschilderd verguld decor. Onderaan gemerkt. Zeer kleine schilfer aan de onderkant.
Une assiette en porcelaine de Limoges avec un décor doré peint à la main. Marquée sur le dessous. Très petit éclat sur le dessous.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20 / 25