#12Laffin“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd S. Laffin.
"Still life with fruit", a painting, oil on panel, signed S. Laffin.No longer availableDim. 16 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Een hoekvitrinekastje in mahoniefineer.
A corner display cabinet in mahogany veneer.No longer availableDim. 182 x 63 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#251Een lot van 3 vintage camera’s. Bestaande uit een Voigtländer in lederen tasje, een Olympus AF-1 met tasje en een Kodak Brownie 127.
#217Een groot lot postzegels van over de gehele wereld, van Congo tot Thailand, Vaticaan tot Canada bestaande uit 8 grote boeken, 6 kleine boekjes, een doos en 2 postzegel catalogi. Toegevoegd enkele chromo’s.
A large lot of stamps from around the world, from Congo to Thailand, Vatican to Canada consisting of 8 large books, 6 small booklets, a box, and 2 stamp catalogues. Includes some chromos.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#527Een set van 2 porseleinen dekselvazen in Chinees blauw-wit. Onderaan gemerkt.
#105PearlEen groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.
A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.No longer availableEstimate: € 350 / 550 -
#486BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met floraal decor.
A hand-knotted Persian wool carpet with floral design.No longer availableDim. 196 x 138 cmEstimate: € 140 / 180 -
#395Een set van 5 industriële hanglampen.
A set of 5 industrial pendant lights.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#533Een paar messingen boekensteunen in de vorm van Napoleon op een stoel.
A pair of brass bookends in the shape of Napoleon sitting on a chair.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 50 / 80