Other lots by Triade, Italia
-
#2Triade, Italia
“Herder met schapen”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp van Benacchio. Gemerkt. Een blaadje aan de stronk en één achteraan beschadigd.
"Berger avec des moutons". Un groupe de biscuit multicolore. Conception par Benacchio. Marqué. Une feuille sur la souche et une au dos abîmées.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 30/40
Similar lots by type
-
#107Goebel, Germany
“Maraboe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 535-78.
"Maraboo". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 535-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#97Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#104Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#82Goebel, West-Germany
“Pijlstaart” & Brilduiker”. Twee eenden van meerkleurig biscuit. Beide gesigneerd, gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren onderaan.
« Queue de cochon et œil d'or ». Deux canards en biscuit multicolore. Les deux signés, marqués et numérotés sur 1000 exemplaires en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 30/40 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#117
“XVIIIe eeuws koppel”. Twee beelden van meerkleurig biscuit. Zonder merken.
"Couple du XVIIIe siècle". Deux statuettes en biscuit multicolore. Sans marques.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#65
“Putto op de wipplank”. Een groepje van monochroom wit Saksisch biscuit. Onderaan gemerkt. Eén blaadje beschadigd.
« Putto sur la balançoire ». Un groupe de biscuit de Saxe blanc monochrome. Marqué en bas. Une feuille abîmée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 25/35 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#62Porcellane Principe, Capodimonte
“Christus met de doornenkroon”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Gemerkt. Ontwerper Capolla.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Un buste de biscuit multicolore. Marqué. Designer Capola.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#74
Drie stuks meerkleurig biscuit, bestaande uit een lis (Cor), Een vogeltje op houten sokkel (Triade) en een vogeltje (Kaiser).
Trois pièces en biscuit multicolore, composées d'un iris (Cor), d'un oiseau sur socle en bois (Triad) et d'un oiseau (Kaiser).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#80Tay, Vedano al Lambro, Italia
Een lot van vijf diertjes van meerkleurig Italiaans bisuit. Onderaan gemerkt.
Lot de cinq animaux en biscuit italien multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 30/40 -
#103Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#101Goebel, Germany
“Amerikaanse witte pelikaan”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 524-18.
"Pélican blanc d'Amérique". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 524-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#69
“Kleine Marilyn” & “Meisje met gans”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Italiaans werk. Onderaan gemerkt. Twee kleine schilfers.
« Petite Marilyn » et « Fille à l'oie ». Deux figurines de porcelaine multicolore. Travail italien. Marquées en bas. Deux petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#77
“Scène in het park van kasteel Sanssouci”. Een hoogreliëf van Saksisch biscuit. Gemerkt van Dresden.
"Scène dans le parc du château de Sanssouci". Un haut-relief en biscuit saxon. Marqué de Dresde.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#87Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H: 12cmEstimate: € 35/45 -
#111Goebel, Germany
Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#70Kaiser Porzellan
“Parkieten”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Artiest Guiseppe Tagliarol. Genummerd op 2000 exemplaren. Onderaan gemerkt. Met houten voetstukje.
"Perruches". Un groupe de biscuit multicolore. Artiste Guiseppe Tagliarol. Numéroté sur 2000 exemplaires. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21+4 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#17Goebel, Germany
“Was jetzt?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 422. Speciale editie Goebel collector’s Club No.7. 1981.
"Was jetzt ?". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 422. Édition spéciale Goebel collector's Club No.7. 1981.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#83
“Het druivenpersen”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit.
« Le pressurage du raisin ». Un groupe de biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/40 -
#115
Driedelig kaststelletje bestaande uit drie coupes van wit en grijs biscuit versierd in art nouveaustijl met Bacchantes en putti.
Garniture de trois pièces composée de trois coupes en biscuit blanc et gris à décor de style Art Nouveau de Bacchantes et de putti.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 23 cmEstimate: € 40/50 -
#21Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#35Goebel, Germany
“Wanderbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 11 2/0.
"Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 11 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 30/40 -
#30Goebel, Germany
“A stitch in time” & “Chicken-Licken”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 335 3/0 & 255 4/0.
"Un point dans le temps" & "Chicken-Licken". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 335 3/0 & 255 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 & 8,5 cmEstimate: € 30/40 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#9Goebel, West-Germany
“Frühlingsidyll”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 203 2/0. Onderaan gemerkt. Gaaf.
« Frühlingsidylle ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 203 2/0. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 30/40 -
#93Maria Innocentia Hummel
“Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#16Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#28Goebel, Germany
“Spitzbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 558. Eerste uitgave 1992. Gaaf.
"Spitzbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 558. Première édition 1992. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#12Goebel, Germany
“Rechts oder links”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 493. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Droite ou gauche". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 493. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35