Other lots by Capodimonte
-
#173Capodimonte“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#169CapodimonteEen Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 34,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#177Capodimonte“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 34 cmEstimate: € 35 / 40 -
#281CapodimonteEen jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40
Similar lots by type
-
#222Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#287Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#218Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#172Star CristalEen sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#274“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 20 cm -
#154Een metalen speelgoed model van een KLM DC-4.
Un modèle de jouet en métal d'un KLM DC-4.No longer availableOnline onlyDim. l: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#240Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 6 cm -
#244SarregueminesEen porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 28 x 47 cm -
#202KandaharTwee machinaal geknoopte wollen kleedjes.
Deux tapis en laine noués à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 35 / 46 -
#254Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 12 / 15 -
#153Een thermometer - hygrometer - barometer op notenhouten plankje.
Un thermomètre - hygromètre - baromètre sur une planche en noyer.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#223Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#186Een notenhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en noyer.No longer availableOnline onlyEstimate: € 36 / 40 -
#176Lo Scricciolo, Italy“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#159Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#155“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Märklin 295°Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#160Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cm -
#242Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24,5 cm -
#161Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#220Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#230F. Voisin“Fazanten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Faisans”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40“Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.
« Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#184Braun & Hogenberg“Lira, elegans et amoenum Brabantiae”. Een XVIIe eeuwse kaart van Lier. Centrale vouw, niet ingekleurd. Bijgevoegd een recente reproductie van een antieke kaart van Lier.
Lira, elegans et amoenum Brabantiae. Carte de Lierre du XVIIe siècle. Pliée au milieu, sans couleurs. On ajoute une reproduction récente d’une carte ancienne de Lierre.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103Een lot van zes grafische werken met vier zichten op Antwerpen, waarbij twee van Malfliet en twee zichten op Brugge.
Lot de six oeuvres graphiques avec quatre vues d'Anvers, deux de Malfliet et deux de Bruges.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#217Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#283“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#34Een Perzische tegel met meerkleurig decor.
Un carreau persan au décor multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 25 cmEstimate: € 25 / 30 -
#275“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#188“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableOnline onlyDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#145Een miniatuur buste, vrouwen beeldje en een slang. Drie houten beeldjes.
Un buste miniature, une figurine féminine et un serpent. Trois figurines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 4 cm & l: 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#111“Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25 / 35

