#114
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. Ø 15 cmEstimate: € 100/120 -
#83George GregoryPeriod: 1849 - 1938
#93Louis Belen
“Zicht op een binnenplein”. Olieverf op doek.
”Vue sur la court”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#144R. Montgomery
#25Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
#14Fabry
“Binnenerf”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#1Mihele Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#140
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
#61Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#132
Trois gravures: “Jockai emporte par ses Chevaux”. Image en couleurs d’après Charles Vernet. “Going at a fence”. Image en couleurs d’après Alken. “Drie vissen”. Une eau-forte en couleurs de Coutant d’après Bévalet.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 50/60 -
#143
Een paar ingekleurde etsen. De oorspronkelijke lijsten zijn gedateerd: 1884-1934 en 1886-1936.
#2J. De Busschere
”Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1929.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/50