Similar lots by type
-
#61Johan Luc Jacops
Een lot van vijf etsen. Allen gesigneerd, genummerd en gedateerd.
Lot de cinq eaux fortes. Signées, numérotées, datées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 14,5 x 10 - 31,5 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#52Leon Ost
“Sleepschip”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 9/10 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.
“Remorqueur”. Eau forte. Signée, numérotée 9/10 et datée ‘86 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 29,5 cmEstimate: € 25/35 -
#88Frans Van Giel
“Moeder en Kind”. Droge naald. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, gedateerd 1956 en genummerd 23/30.
Mère et enfant. Pointe sèche. Signée dans et hors planche, datée 1956 eet numérotée 23/30.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 60/80 -
#53H. Van de VeldePeriod: 1895-1978
Een paar duinzichtjes, etsen. Beide gesigneerd en genummerd op 25 exemplaren buiten de plaat.
Paire de vue des dunes. Eaux fortes. Signées et numérotées sur 25 exemplaires hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 185.00 €Dim. 14?5 x 21,5 & 10 x 22 cmEstimate: € 25/35 -
#77
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 200/240 -
#37Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Visser onder een knotwilg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/50 buiten de plaat.
“Pêcheur sous une saule”. Eau forte. Signée et numérotée 9/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
“Place Saint-Nicolas à Anvers”. Eau forte en couleur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23 x 35 cmEstimate: € 25/35 -
#137
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#56Julien Severin
“Plattelandszicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de campagne”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 13 cmEstimate: € 20/25 -
#38
“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 20/25 -
#86
“Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.
“Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 110 x 97 cmEstimate: € 200/220 -
#97Norbert Ceulemans
“Antwerpen anno 1985”. Gesigneerd buiten de plaat.
Anvers en 1985 . Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 115 cmEstimate: € 50/80 -
#54
“Il caso interessante”. Een ingekleurde gravure.
“Il caso interessante”. Gravure colorée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 25 x 35 cmEstimate: € 25/40 -
#47F. Van Giel
"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15/25 -
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#64Wanten
“De acteur”. Een lithografie”. Gesigneerd, genummerd 32/50 en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
“L’acteur”. Litho. Signée, numérotée 32/50 et datée 95 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 57 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#67Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/101 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang - Zonnestralen”. Eau forte. Signée et numérotée 16/101 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#65Dries Vandenbroeck
“Vrouwenhoofden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 17/20 buiten de plaat.
“Têtes de femmes”. Litho. Signée et numérotée 17/20 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 48 x 32 cmEstimate: € 20/30 -
#95
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Estimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#1
Twee druppelvormige hangornamenten van blauw glas.
Ornements à suspendre en verre bleu.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#155
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#180
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Een houten wandvitrine voor zakhorloges.
Vitrine murale à montres en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 82 x 53 cmEstimate: € 25/35 -
#17
Een balustervormige porseleinen lampenvoet met een handgeschilderd decor van rozen.
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#80Hagl (?)
“Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.
Jardin d'automne . Aquarelle sur papier. Signée et datée 64.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 35 x 48 cmEstimate: € 25/35 -
#162
Een lot glazen messenleggers.
Un lot de porte-couverts en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#159
Twee etuis met resp. een vierdelig en een tweedelig serveerbestek met zilveren handvatten, waarbij het tweede met vermeil.
Deux étuis, un avec un couvert de service en deux pièces, l’autre à un couvert de service en 4 pièces. Le premier avec vermeil.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 200/240 -
#6
Een non met wassen gezicht en handjes. Onder stolp. XIXe eeuw.
Nonne à visage et mains en cire. Sous globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 25/35 -
#78
“Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.
Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een panter van gesculpteerd steen.
Une panthère en pierre taillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#154
Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.
Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. Ø 31 & 25 cmEstimate: € 25/35