Similar lots by type
-
#176
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#153Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189
“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#62Donald Watson
“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81R. Debuch
“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#102Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#183
Drie kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Trois reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 63 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#241Karl Hart
Een sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. L 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#179
Een reeks van vijf lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven. Ed. Simonau & Toovey.
Une série de cinq lithographies de la série Belgique Industrielle , avec des vues du XIXe siècle de sociétés industrielles renommées. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 €Dim. 27 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#303
Een te herstellen parelhalssnoer met een 14 K geelgouden slot.
Un collier de perles à réparer avec un fermoir en or jaune 14K.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#201
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#71
Een witgepatineerde lijst van hout en plaaster.
Un cadre en bois et plâtre patiné blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 53 x 63 cm (binnenmaat)Estimate: € 15 / 25 -
#88
Een lot aardewerk, bestaande uit een dekselpotje van Bergen met een parkiet in het decor, een dekseldoosje van Rouen op pootjes, twee dekselpotjes met vogeldecors in de stijl van Limoges en een Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor op bronzen voet.
Un lot de faïence, composé d'un pot à couvercle de Bergen avec une perruche dans le décor, une boîte à couvercle de Rouen sur pattes, deux pots à couvercle à décor d'oiseaux dans le goût de Limoges et un bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc sur socle en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. (l: 5 -24 cm)Estimate: € 40 / 45 -
#240
Een lot van zes gebeeldhouwd Afrikaans ebbenhouten beelden.
Un lot de six statues africaines en ébène sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 20 - 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#236
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227De Muenynck & De Visscher
Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#257
Een oude radio uit de jaren ‘30.
Une vieille radio des années 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. b: 62 cmEstimate: € 60 / 70