#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
#262“Schaapskudde”. Een XIXe eeuwse gravure naar Eugène Verboeckhoven.
“Troupeau de moutons”. Gravure du XIXe siècle d’après Eugène Verboeckhoven.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#224Een geglazuurd aardewerken Madonna met kind.
#217Een gevarieerd lot Lego uit de jaren ‘70.
#91Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
#257Een oude radio uit de jaren ‘30.
#194Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
#144Emile Van Damme - SylvaPeriod: 1853 - 1935“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Ch. Heyens“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 44 cmEstimate: € 60 / 100