Other lots by Milota
#179MuranoEen Murano spiegel met houten frame en glazen ornamenten. Enkele bladstukken aan bovenzijde afgebroken.
A Murano mirror with a wooden frame and glass ornaments. Some leaf pieces broken off at the top.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 41cmEstimate: € 100 / 120 -
#122Roger Hebbelinck‘Waterzicht met molen’, gemengde techniek gesigneerd Hebbelinck buiten de plaat. Vertoont vochtschade.
'Water view with mill', mixed media, signed Hebbelinck outside the margin. Shows water damage.No longer availableOnline onlyDim. h 52 x l 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#16Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Watermill in Tielen.” Watercolor on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 29,5 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181L. Boilly“Les amateurs de café”. Een print op papier.
"Les amateurs de café." A print on paper.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23cmEstimate: € 20 / 40 -
#130Escher“Overgang van eend naar vis.” Print.
"Transition from duck to fish." Print.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#104“Moeder en Kind.” Reliëf, gemengde techniek. Draagt handtekening ‘Rol’.
"Mère et enfant." Relief, techniques mixtes. Signé 'Rol'.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#186“Naakt portret”. Een gravure op papier.
#44Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
#92“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52Luc Goossens“Stilleven van gebroken glas”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Still life of broken glass". Oil on panel. Signed on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 39cmEstimate: € 60 / 100