“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Stanislas Warnie
Period: 1879-1958

“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 82 x 102 cm
SKU: 0104190240.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #240
Estimate: € 150 / 250

  • #145

    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #170

    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #220

    Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

    Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 10 / 12
  • #154
    J.B.V.O.

    “Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    ”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #224
    Laurent Moonens

    “Portret van een dame”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44

    Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.

    Online only
    Dim. l: 55 - 180 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152
    Julien Celos
    Period: 1884- 1953

    “Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.
    Online only
    Dim. 32 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #275

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #206

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #262

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00