#3MoriWollen Oosters karpet. Handgeknoopt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#53LimogesEen porseleinen sierbord met een met de hand opgehoogd meerkleurig decor van een romantisch koppel op een met verguldsel versierde kobaltblauwe fond.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#48Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#113HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#100Zeven boeken uit de reeks “Bestemming...”: Balearen, Madeira, De romantische Rijn, Zwitserland, Normandië & Elzas. Uitgeverij Artis Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 45 -
#258“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#320Een sierschaal en een vaasje van meerkleurig aardewerk van Rouen. XIXe eeuw. Schilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#55Een recente baardmankruik van geglazuurd aardewerk. Onderaan gestempeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 15 / 25