#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#75Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#211Duclos & Wicar“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#214“Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 35 / 50 -
#24Twee kleine bustes van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, omstreeks 1900.
Deux petits bustes en ivoire sculpté. Travail africain vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. H. 12 & 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307“Man met ezel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 20/12/26.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25 -
#120Aghte, AnversEen banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.
No longer availableOnline onlyDim. l: 98 cmEstimate: € 25 / 40 -
#56Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#151W. Farynhor“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120