#141
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25/35 -
#179
Composition avec des roses. Une lithographie d'après une oeuvre de Raoul Dufy.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#254
“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 24 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#100
“De voorzichtigheid”. Een reproductie naar een werk van Pieter Bruegel de Oude.
#220
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#124
Een metalen olielampje met groen glazen reservoir.
#300
#277P. Peelman
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 17 x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#38
Trois carafes en verre différentes. Bouchon de carafe à whisky cassé dans la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 20 - 25 cmEstimate: € 25/35 -
#248
Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.
#7
Een recente vaas van Cantonporselein.
#266
Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 52 cmEstimate: € 30/40