Other lots in this auction
-
#198
Lot boeken, bevattende:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#111
Drie gebeeldhouwde Afrikaanse beeldjes. Eén voetje gerestaureerd.
Trois figurines africaines sculptées. Un pied restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 36 cmEstimate: € 60/80 -
#16Goebel, Germany
“Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10/20 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#32
Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een mandje en een vaasje van geslepen kristal.
Un panier et un vase en cristal taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 25/35 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#156
Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.
Rita Lejeune & Jacques Stiennon.”La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. En deux volumes.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/50 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Twee etsen:- “Werf”. Gesigneerd buiten de plaat.- “’t Steen te Antwerpen”. Gesigneerd Van Peteghem en genummerd 16/350 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes : - Werf. Signé à l'extérieur de la plaque. - 't Steen à Anvers. Signé Van Peteghem et numéroté 16/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 29 & 31 x 40 cmEstimate: € 20/40 -
#63
“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 34 cmEstimate: € 50/70