#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#2
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
#73
Een paar kristallen kratervaasjes met witmetalen voeten.
#179
Een Delftse dekselvaas van meerkleurig aardewerk. Schilfer aan het deksel.
#177
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
#116
Een lotje Wedgwood, bestaande uit een dekseldoosje en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
#158
“Zoölogie”. Een album met chromo’s uit het midden van de XXste eeuw.
”Zoologie”. Un album de chromos, mi XXième siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/50 -
#54
“Il caso interessante”. Een ingekleurde gravure.
#25Sun Top
Een verrekijker in etui.
#164
Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
#4
Lot de cristaux taillés incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 9 - 23 cmEstimate: € 30/40 -
#170
Un chevreuil couché en régule sur un socle en pierre de taille et onyx. Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 17 x 31 cmEstimate: € 60/100