Similar lots by type
-
#117
“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
"Chinese cavalrymen," a framed print. -
#2
Een lot van oude foto’s en postkaarten, hoofdzakelijk Duitsland.
A lot of old photos and postcards, mainly from Germany. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom. -
#71
Een affiche van het 4de internationaal postzegelsalon, september 1980 te Namen. Met een art-nouveau afbeelding met monogram M.D.
A poster from the 4th International Stamp Fair, September 1980 in Namur. Featuring an Art Nouveau image with monogram M.D. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#13
“In de drie zilveren kannen”. Een schilderij, aquarel op papier. Toegeschreven aan L. Velter door provenance familie.
"In the Three Silver Jugs". A painting, watercolor on paper. Attributed to L. Velter with provenance from the family. -
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
"Rubenshuis". An etching on paper, signed and numbered 111/150 outside the plate at the bottom. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#101D. Desmedt
“De val van Ikaros”. Een houtdruk op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 19/50. Verso getiteld, beschreven en gesigneerd.
"The fall of Icarus". A woodcut on paper. Signed and numbered 19/50 at the bottom outside the plate. Titled, described, and signed on the verso. -
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
#102J. Decock
“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#165Luc VerleePeriod: °1939
“Bosspel”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 40/80.
"Bosspel". An etching on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '92 and numbered 40/80. -
#121
“Sobelair”, een vintage foto van een opstijgend vliegtuig, waterschade en een barst in het glas.
"Sobelair," a vintage photo of a taking off airplane, water damage, and a crack in the glass. -
#183H. van Kelst
“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#27
“Zeezicht met meeuwen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Seascape with seagulls". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#14
“Heuvellandschap met huisjes”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Hilly landscape with cottages". A painting, oil on canvas. -
#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#108
“Heidelandschap met bomen”, gemengde techniek op board, gesigneerd Daems en gedateerd ‘77.
"Heath landscape with trees", mixed media on board, signed Daems and dated '77. -
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 Franstalige hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
"Yoko Tsuno." A lot of 5 hardcover comic books, numbers; 14, 15, 16, 17 & 19. Publisher "Dupuis." -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#28René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019
“Boslandschap in winter” & “Stilleven met ketel en noten”. Een lot van schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd
"Forest landscape in winter" & "Still life with kettle and nuts". A lot of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.
Other lots in this auction
-
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#116W.
“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom. -
#173
Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing. -
#19
Een moderne metalen staande lamp met 2 lichtpunten en schuifregelaar.
A modern metal floor lamp with 2 light points and a dimmer switch. -
#69Limoges France
Een set van 6 porseleinen mokkatasjes met onderbordjes in geschenkkoffer, gemerkt Limoges.
A set of 6 porcelain demitasse cups with saucers in a gift box, marked Limoges. -
#156
Een vintage houten bijzettafeltje met rond blad. Enige slijtage aan het oppervlak.
A vintage wooden side table with a round top. Some wear on the surface. -
#212Murano
Een paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
A pair of Murano glass jars, with label in original packaging. -
#107
“Just blowin’ thru”. Een gepatineerd zamakken beeldje, repro naar het werk van Paul Wegner.
"Just blowin' thru." A patinated zamak figurine, reproduction inspired by the work of Paul Wegner. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels.