#80Een lot van drie Satsuma beeldjes, twee mannen en een vrouw.
A lot of three Satsuma figurines, two men and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 18, 17 & 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#186Een lot van 3 verzilverde bloempotten.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Een kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat.
#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#175L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#207Een messing tafellamp met kap.
No longer availableOnline onlyDim. 58 x Ø28cmEstimate: € 40 / 50