#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#169Een lot van een verguld cloisonné appel en peer potje.
#54“Don Quichot.” Houten sculptuur.
"Don Quixote." Wooden sculpture.No longer availableOnline onlyDim. h 58 cmEstimate: € 35 / 50 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#101Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#154Watch“Hommage à Hergé”. Een poster over Kuifje, genummerd en gesigneerd.
Homage to Hergé. A poster about Tintin, numbered and signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49cmEstimate: € 20 / 30 -
#27MuranoEen Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#173Een set van 2 hangvaasjes met een engeltje, achteraan gemerkt Dresden.
A set of 2 hanging vases with an angel, marked Dresden on the back.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 25