#126Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
#159Een paar gepatineerd terracotta boeksteunen in de vorm van paardenhoofden.
A pair of patinated terracotta bookends in the shape of horse heads.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
A lot of 3 Chinese porcelain lidded vases, without lid. Famille noire, jaune, Imari.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40