Other lots in this auction
-
#243Goebel, GermanyVier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Four figurines of multi-coloured biscuit from the MI Hummel series. Marked at the bottom. All damaged.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#213Helga VerlindenTwee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#57Een bierpul van Boheems kristal met geëtst jachtdecor. Gebarsten aan voorkant.
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Val Saint LambertEen kristallen karaf Val Saint Lambert met blauw in de massa.
Val Saint Lambert crystal carafe with blue in the mass.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#123Een apothekersweegschaal met een doosje gewichtjes.
A pharmacy scale with a box of weights.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#254Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
A pair of gilded plaster angels. One wing broken. We add a small wall console to it.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#148Een witgelakte loomchair.
A white lacquered loom chair.No longer availableOnline onlyDim. h 80 cmEstimate: € 20 / 30

