#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#9Een vintage tafellamp bestaande uit een mexicaans terracotta beeld met een stoffen kap.
A vintage table lamp consisting of a Mexican terracotta statue with a fabric shade.No longer availableOnline onlyDim. 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#71Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Ming”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany "Ming".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#281Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.
#118Een kistje in messing met een middeleeuws tafereel.
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
A lot of 2 mirrors in 2 sizes with a wooden frame.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 25 cmEstimate: € 30 / 45