#53Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.
An Italian mirror with a carved and gilt wooden frame and embossed glass. Signs of use. Circa 1800.No longer availableOnline onlyDim. 94 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
#49Anton Pieck“Spui Amsterdam”. Een ingekleurde print op papier, onderaan gesigneerd “Anton Pieck”.
"Nude with bull". Mixed media on paper. Signed on the back.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#26Vetters“Onkruid.” Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
An etching. Signed and numbered 6/10 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Claude Zographos“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
#43KuniyoshiEen Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
A Japanese woodblock print. Second half of the XIXth century.No longer availableOnline onlyDim. 35x24cmEstimate: € 70 / 80 -
#55Suzanne Berset“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
#2Carlo Tarras“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
#59A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35