#28“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#18Engels“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
“Sailboat at the pier”. Oil on canvas. SignedNo longer availableOnline onlyDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#164Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
#30A. Lepere“Rouen”. Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd 7/50.
#6Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
"Flower Vase". Oil paint. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128‘De verboden lectuur’, olie op doek, in vergulde kader.
#20“Tweelingen” en “Kreeft”. Twee kleurlitho’s. Genummerd 61/ 250 en 186/250 buiten de plaat. Onleesbaar gesigneerd.
“Gemini” and “Cancer”. Two color lithographs. Numbered 61/250 and 186/250 outside the plate. Illegibly signed.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Molen te Vrasene” Gravure. Buiten de plaat gesigneerd. genummerd 20/100. Gele verkleuring.
“Mill at Vrasene” Engraving. Signed outside the plate. numbered 20/100. Yellow discoloration.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
“Stoelstraatje Antwerp” Etching, numbered 79/100. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 20 / 30