#108Godefroid DevreesePeriod: 1861 - 1941“L’aïeule”. Een plaasteren bas-reliëf. Gesigneerd.
"L'aïeule". A plaster bas-relief. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Marius GirardPeriod: 1927 - 2014“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
#167“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#47Rie CramerPeriod: 1887 - 1977“Marken”. Een litho op papier, gesigneerd “Rie Cramer”.
"Marks". A lithograph on paper, signed "Rie Cramer".No longer availableOnline onlyDim. 46 x 37 cmEstimate: € 50 / 75 -
#164Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
#66Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
#27Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
A coloured woodcut. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#106Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
#155Een spiegel met vergulde houten lijst. Slijtage.
#154‘Assignat de cing Livres’, 1791 en ‘Assignat de cinquante Livers’, 1792 - ingelijst.
'Assignat de cing Livres', 1791 and 'Assignat de cinquante Livers', 1792 - framed.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#37“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin, ...". A collage. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
"Abstract". A reproduction after a work by Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35 / 45