#107“Zuiders dorpszichtje.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Southern village view.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 x b 34,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#40“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#12Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
Elsa Courtois. A woodcut on paper.No longer availableOnline onlyDim. 24 cm x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#45E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait Girl” painting oil on panel, portrait girl, signed and dated '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#116Dury“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#109Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een lot van drie etsen. St. Niklaas, Tielrode en Brugge. Buiten de plaat gesigneerd.
A lot of three etchings. St. Niklaas, Tielrode and Bruges. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 45 / 55 -
#99Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#131Een kader met print van Andy Warhol, Campbell’s Oyster Stew genummerd 57/125. Met droogstempel.
A frame with print of Andy Warhol, Campbell's Oyster Stew numbered 57/125. With dry stamp.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x b 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#164Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
#103Jan Van den Berghe“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
“Forest view.” Oil on board. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 28,5 x b 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#143Een tekening van een blik op een stoel gesigneerd Merel ‘86.
A drawing of a view of a chair signed Merel '86.No longer availableOnline onlyDim. h 55 x b 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#104“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on board. Illegibly Signed.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 14 cmEstimate: € 50 / 80