#191Stefaan Tessely“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
“Joker.” Lithograph Numbered 8/100. Dated 1990. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#180“Twee vogels”. Een schilderij, gemengde techniek op zijdedoek.
"Two birds". A painting, mixed media on silk canvas.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 34 cmEstimate: € 20 / 40 -
#138Ladislav KuklikEen lot van 2 kleurenetsen met vrouwelijk naakt, gesigneerd Ladislav Kuklik.
A lot of 2 color etchings of female nudes, signed Ladislav Kuklik.No longer availableOnline onlyDim. h 63 x b 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
"Flemish farms". Sanguine on paper. Signed in the bottom left corner.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#370Eloy“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
#387“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#152“Gezin met baby”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Family with baby." A painting, oil on panel.No longer availableOnline onlyDim. 52,5 x 70,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#367M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
#114“Zeilboten”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailboats". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 21cmEstimate: € 25 / 50